Pasts

RPG Pasts

Interneta stundas

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Twitter

Follow rpglv on Twitter

1 сентября

Торжественная линейка,

посвящённая дню Знаний,

 

состоится 01.09.2016. в 10.00 у центрального входа в школу

(в случае дождя в спортивном зале)!

На линейку приглашаются

1-е, 10-е,11-е и  12-е классы.

После линейки ( в 11.00) в этих классах проводятся классные часы.

 

Остальные классы начальной и основной школы

идут только на классные часы:

 

2 – 4-е классы в 9.00

5 – 9-е классы в 9.00


 

Zinību dienas svinīgā līnija

notiks

2016.gada 1.septembrī 10.00

pie skolas galvēnas ieejas.

Uzaicinātas 1.,10., 11. un 12. klases.

Pēc līnijas (11.00) šajās klasēs notiks Audzināšanas stunda.

Pārējās sākumskolas un pamatskolas klasēs būs

tikai Audzināšanas stunda.

2.-4.klases – 9.00

5.-9.klases – 9.00


 

Klase

Vārds, uzvārds

Kab.

1.a klases audzinātāja

1.b klases audzinātāja

1.c klases audzinātāja

1.d klases audzinātāja

Žanna Reutova

Tatjana Romanova

Svetlana Mamaševa

Nataļja Kozlova

104.

102.

203.

207.

2.a klases audzinātāja

2.b klases audzinātāja

2.c klases audzinātāja

2.d klases audzinātāja

2.e klases audzinātāja

Nataļja Sidorova

Aleksandra Kvančiaņi

Nadežda Vasiļjeva

Gaļina Šiļina

Irina Čerkasova

208.

303.

306.

106.

304.

3.a klases audzinātāja

3.b klases audzinātāja

3.c klases audzinātāja

3.d klases audzinātāja

3.e klases audzinātāja

Nadežda Juhimenko

Žanna Aņisko

Jūlija Dzigovska

Nadežda Kočetkova

Marina Minckovska

205.

202.

305.

206.

204.

4.a klases audzinātāja

4.b klases audzinātāja

4.c klases audzinātāja

4.d klases audzinātāja

4.e klases audzinātāja

Jūlija Daugste

Irina Kovaļova

Tatjana Šimanska

Nataļja Vasiļjeva

Ilze Gailāne

110.

105.

302.

103.

225.

5.a klases audzinātāja

5.b klases audzinātāja

5.c klases audzinātāja

5.d klases audzinātāja

Anna Zaterina

Druvis Rijnieks

Jekaterina Vasiļenoka

Tatjana Semjonova

111.

121.

313.

215.

6.a klases audzinātāja

6.b klases audzinātāja

6.c klases audzinātāja

6.d klases audzinātāja

Alla Speranska

Ļubova Seļutina

Ludmila Kosigina

Lilija Berežnaja

112.

321.

312.

323.

7.a klases audzinātāja

7.b klases audzinātāja

7.c klases audzinātāja

7.d klases audzinātāja

Jūlija Tarando

Svetlana Karasjova

Ērika Sadovska

Olga Jefremenko

4.

216.

223.

24.

8.a klases audzinātāja

8.b klases audzinātāja

8.c klases audzinātāja

8.d klases audzinātājs

Aleksandra Tolstova

Žanna Katkovska

Olga Aleksejeva

Viktorija Gladina

109.

311.

217.

124.

9.a klases audzinātāja

9.b klases audzinātāja

9.c klases audzinātāja

9.d klases audzinātāja

Tatjana Šalduga

Marina Kazadajeva

Jeļena Blagodarnaja

Viktors Šticko

122.

317.

316.

320.

10.aklases audzinātāja

10.b klases audzinātāja

10.c klases audzinātāja

Karina Sčastnaja

Nataļja Jegorova

Ima Bulašenko

321.

313.

111.

11.a klases audzinātāja

11.b klases audzinātāja

Svetlana Sokolova

Inara Kosobokova

118.

225.

12.a klases audzinātājs

12.b klases audzinātāja

Tatjana Sahno

Svetlana Avrushkina

220.

110.