Pasts

RPG Pasts

Interneta stundas

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Twitter

Follow rpglv on Twitter

День открытых дверей

24 ноября 2016 года

24 ноября  с 18.00 по 20.00 в школе пройдет День открытых дверей.

 

Priekšmetu skolotāji:

Skolotāju vārds, uzvārds Priekšmets Kabinets
Margarita Siņeļņikova angļu valoda 123
Jekaterīna Srebnaja angļu valoda 308
Olga Ivanova          angļu valoda 314
Irīna Naruševiča    angļu valoda 310
Anna Zaterina angļu valoda 4
Jeļena Stepanova  angļu valoda 314
Janina Suhankina angļu valoda 301
Ludmila Šestakova  angļu valoda 210
Jekaterīna Vasiļenoka angļu valoda 315
Ludmila Vjazmitina angļu valoda 315
Julija Tarando angļu valoda 2
Irina Danileviča angļu valoda 310
Aleksandra Nikolajeva angļu valoda 309.a
Gaļina Kirjuhina angļu valoda 319
Inna Savicka mācību atvaļinājumā -
Marina Griņevecka angļu valoda 319
Margarita Andrejuka   angļu valoda 309a
Natālija Susļenkova spāņu valoda 4
Lidija Bikova vācu valoda 211
Olga Besčastnaja   vācu valoda 211
Irina Akimova franču valoda 324
Susanna Mkrtčjana franču valoda 324
Vineta Jēgere          latviešu valoda 215
Alla Serdjukova latviešu valoda 1
Ruta Mita latviešu valoda 3
Ināra Vīksna           latviešu valoda 213
Dzintra Rubene     latviešu valoda 212
Regīna Bondere     latviešu valoda 309
Tatjana Semjonova   latviešu valoda 214
Ilze Gailāne              latviešu valoda 307
Guna Vīlipa latviešu valoda 117
Ilona Nahalova        latviešu valoda 25
Ļubova Kiseļova latviešu valoda 210
Jolanta Silkāne latviešu valoda 3
Ināra Prosvirjakova  latviešu valoda 3
Druvis Rijnieks latviešu valoda 26
Gita Pohevica latviešu valoda 121
Svetlana Karasjova krievu valoda un literatūra 216
Alla Speranska krievu valoda un literatūra 112
Svetlana Avruškina krievu valoda un literatūra 110
Gaļina Kuļikova krievu valoda un literatūra 111
Ima Bulašenko krievu valoda un literatūra 111
Olga Aleksejeva krievu valoda un literatūra 217
Jūlija Daugste krievu valoda un literatūra 225
Vera Aleksandrova matemātika 320
Jeļena Blagodarnaja  matemātika 316
Viktors Šticko  matemātika 320
Ludmila Kosigina matemātika 312
Viktorija Požiļenko matemātika 125
Žanna Katkovska matemātika 311
Lilija Berežnaja   bioloģija un dabaszinības 323
Marina Kazadajeva  bioloģija un dabaszinības 317
Tatjana Sahno ķīmija 220
Oksana Vaitkus ķīmija un dabaszinības 220
Ludmila Podhvatiļina fizika 225
Svetlana Sokolova fizika 118
Ļubova Seļutina ģeogrāfija,dabaszinības un ekonomika 321
Oskars Bikovens ģeogrāfija 321
Tatjana Šalduga    vēsture un sociālās zinības 122
Olga Jefremenko     vēsture un sociālās zinības 24
Viktorija Gladina vēsture, kulturoloģija un sociālās zinības 124
Dmitrijs Vinogradovs  informātika 115
Sadovska Ērika informātika 223
Dmitrijs Rušķis   informātika 222
Margarita Brozovska sports sporta zāle
Alla Baborikina sports sporta zāle
Aleksandrs Kokorevs sports sporta zāle
Andrejs Odinokovs sports sporta zāle
Olga Kirillova mūzika 1
Aleksandrs Firsovs mūzika mūzikas kab.
Alla Brusa mājturība un tehnoloģijas 22
Vladimirs Bruss mājturība un tehnoloģijas 23
Tatjana Šandurova  vizuālā māksla 109
Aleksandra Tolstova          vizuālā māksla 109