Pasts

RPG Pasts

Interneta stundas

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Twitter

Follow rpglv on Twitter

1. septembris

 

 

Zinību dienas svinīgā līnija

notiks

2017.gada 1.septembrī  10.00

pie skolas galvenās ieejas.

Uzaicinātas 1., 11. un 12. klases.

Pēc līnijas (11.00) šajās klasēs notiks audzināšanas stunda.

Pārējās sākumskolas un pamatskolas klasēs būs

tikai audzināšanas stunda.

2.-4.klases – 9.00

5.-9.klases – 9.00 (6.c – 11.00)

10.a klase– 9.00 10.b klase– 11.00

 

Торжественная линейка,

посвящённая дню Знаний,

состоится 01.09.2017. в 10.00 у центрального входа в школу

(в случае дождя в спортивном зале)!

На линейку приглашаются

1-е, 11-е и  12-е классы.

После линейки (в 11.00) в этих классах проводятся классные часы.

 

Остальные классы начальной и основной школы

идут только на классные часы:

 

2 – 4-е классы в 9.00

5 – 9-е классы в 9.00 (6с класс в 11.00)

10a класс в 9.00

10б класс в 11.00

 

Klase

Vārds, uzvārds

Laiks

Kab.

1.a klases audzinātāja

1.b klases audzinātāja

1.c klases audzinātāja

1.d klases audzinātāja

Jūlija Dzigovska

Irina Kovaļova

Tatjana Šimanska

Nataļja Vasiļjeva

11:00

11:00

11:00

11:00

305.

105.

302.

103.

2.a klases audzinātāja

2.b klases audzinātāja

2.c klases audzinātāja          

2.d klases audzinātāja

Žanna Reutova

Tatjana Romanova

Svetlana Mamaševa

Nataļja Kozlova

9:00

9:00

9:00

9:00

104.

102.

203.

207.

3.a klases audzinātāja

3.b klases audzinātāja

3.c klases audzinātāja          

3.d klases audzinātāja

3.e klases audzinātāja

Nataļja Sidorova

Aleksandra Kvančiaņi

Nadežda Vasiļjeva

Gaļina Šiļina

Irina Čerkasova

9:00

9:00

9:00

9:00

9:00

208.

303.

306.

106.

304.

4.a klases audzinātāja

4.b klases audzinātāja

4.c klases audzinātāja          

4.d klases audzinātāja

4.e  klases audzinātāja

Nadežda Juhimenko

Žanna Aņisko

Ludmila Voitova

Ņina Dombrovska

Marina Minckovska

9:00

9:00

9:00

9:00

9:00

205.

202.

313.

206.

204.

5.a klases audzinātāja

5.b klases audzinātājs

5.c klases audzinātāja          

5.d klases audzinātāja

5.e klases audzinātāja

Jūlija Daugste

Viktors Šticko

Inna Savicka

Tatjana Šalduga

Ilze Gailāne

9:00

9:00

9:00

9:00

9:00

110.

311.

317.

122.

320.

6.a klases audzinātāja

6.b klases audzinātājs

6.c klases audzinātāja          

6.d klases audzinātāja

Anna Zaterina

Druvis Rijnieks

Jekaterina Vasiļenoka

Tatjana Semjonova

9:00

9:00

11:00

9:00

111.

121.

316.

215.

7.a klases audzinātāja

7.b klases audzinātāja

7.c klases audzinātāja          

7.d klases audzinātāja

Alla Speranska

Ļubova Seļutina

Ludmila Kosigina

Lilija Berežnaja

9:00

9:00

9:00

9:00

112.

225.

312.

323.

8.a klases audzinātāja

8.b klases audzinātāja

8.c klases audzinātāja          

8.d klases audzinātājs

Jūlija Tarando

Svetlana Karasjova

Ērika Sadovska

Olga Jefremenko

9:00

9:00

9:00

9:00

4.

216.

223.

24.

9.a klases audzinātāja

9.b klases audzinātāja

9.c klases audzinātāja          

9.d klases audzinātāja

Aleksandra Tolstova  

Žanna Katkovska

Olga Aleksejeva

Viktorija Gladina

9:00

9:00

9:00

9:00

109.

316.

217.

124.

10.a klases audzinātāja

10.b klases audzinātāja

Tatjana Sahno

Tatjana Šalduga

9:00

11:00

220.

122.

11.a klases audzinātāja

11.b klases audzinātāja

11.c klases audzinātāja

Karina Sčastnaja

Iraida Krutina

Ima Bulašenko

11:00

11:00

11:00

321.

320.

111.

12.a klases audzinātājs

12.b klases audzinātāja

Elena Kuchmenko

Natālija Susļenkova

11:00

11:00

 

118.

121.