Zinību dienas svinīgā līnija
Zinību dienas svinīgā līnija notiks
2018. gada 3. septembrī plkst. 11.00
pie skolas galvenās ieejas
(uzaicinātas 1., 11. un 12. klases).
Pēc līnijas (plkst. 12.00) šajās klasēs notiks audzināšanas stunda.
Pārējās klasēs notiks
tikai audzināšanas stunda.
2.-4.klases – plkst. 9.00
5.-10.klases – plkst. 9.00 (9.d – plkst. 10.00)
Торжественная линейка,
посвящённая Дню знаний,
состоится 03.09.2018. в 11.00
у центрального входа в школу
(в случае дождя в спортивном зале)!
На линейку приглашаются
1-е, 11-е и 12-е классы.
После линейки (в 12.00) в этих классах проводятся классные часы.
Остальные классы идут
только на классные часы:
2 – 4-е классы в 9.00
5 – 10-е классы в 9.00
(9д класс в 10.00)
Klase |
Klases audzinātājs (-a) |
Laiks |
Kabinets |
1.a klase 1.b klase 1.c klase 1.d klase 1.e klase |
Nadežda Juhimenko Žanna Aņisko Irina Čerkasova Marianna Gluhova Marina Minckovska |
12:00 12:00 12:00 12:00 12:00 |
205. 202. 304. 206. 204. |
2.a klase 2.b klase 2.c klase 2.d klase |
Jūlija Dzigovska Irina Kovaļova Tatjana Šimanska Nataļja Vasiļjeva |
9:00 9:00 9:00 9:00 |
305. 105. 302. 103. |
3.a klase 3.b klase 3.c klase 3.d klase |
Žanna Reutova Tatjana Romanova Svetlana Mamaševa Nataļja Kozlova |
9:00 9:00 9:00 9:00 |
104. 101. 203. 207. |
4.a klase 4.b klase 4.c klase 4.d klase 4.e klase |
Nataļja Sidorova Aleksandra Kvančiaņi Nadežda Vasiļjeva Gaļina Šiļina Ņina Dombrovska |
9:00 9:00 9:00 9:00 9:00 |
208. 303. 306. 106. 206. |
5.a klase 5.b klase 5.c klase 5.d klase 5.e klase |
Ludmila Voitova Marina Kazadajeva Jeļena Kurajeva Evgenia Andrukovich Viktorija Gladina |
9:00 9:00 9:00 9:00 9:00 |
313. 317. 111. 320. 124. |
6.a klase 6.b klase 6.cklase 6.d klase 6.e klase |
Julija Daugste Viktors Šticko Inna Savicka Tatjana Šalduga Ilze Gailāne |
9:00 9:00 9:00 9:00 9:00 |
110. 311. 121. 122. 307. |
7.a klase 7.b klase 7.cklase 7.d klase |
Anna Zaterina Druvis Rijnieks Jekaterina Vasiļenoka Tatjana Semjonova |
9:00 9:00 9:00 9:00 |
4. 24. 225. 215. |
8.a klase 8.b klase 8.cklase 8.d klase |
Alla Speranska Ļubova Seļutina Ludmila Kosigina Lilija Berežnaja |
9:00 9:00 9:00 9:00 |
112. 321. 312. 323. |
9.a klase 9.b klase 9.c klase 9.d klase |
Jūlija Tarando Svetlana Karasjova Ērika Sadovska Olga Jefremenko |
9:00 9:00 9:00 10:00 |
109. 216. 223. 24. |
10.a klase 10.b klase |
Žanna Katkovska Olga Aleksejeva |
9:00 9:00 |
316. 217. |
11.a klase 11.b klase |
Tatjana Sahno Tatjana Šalduga |
12:00 12:00 |
220. 122. |
12.a klase 12.b klase 12.c klase |
Karina Sčastnaja Iraida Krutina Ima Bulašenko |
12:00 12:00 12:00 |
321. 225. 111. |