Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

10. klašu skolēnu Iesvētības 2019

2019. gada 8. novembris

2019. gada 8. novembrī skolā notika tradicionālie svētki – 10. klašu skolēnu Iesvētības, kas nozīmē viņu pievienošanos vidusskolēnu saimei. Vispirms notika svinīgā daļa, kur izrotātajā aktu zālē jau gaidīja 11. klašu skolēni un goda Maģistrāts. Desmitklasniekus apsveica un vēlējuma vārdus teica skolas direktors Jurijs Kļukins, direktora vietnieks izglītības jomā Aleksejs Malahovs, skolēnu domes pārstāvji. Pēc tam zālē tika ienesta „Zinību lāpa” un Olimpisko dievu svētībā nolasīts svinīgais solījums, kuru ar saviem parakstiem 10. klases nodeva skolas direktoram. Iesvētību ceremonija turpinājās ar gājienu caur „Zinību arku” un pēc tam 10-klasnieki saņēma vidusskolēna apliecības. Skolēnus apsveica arī 10. klašu audzinātāji, kuriem tika pasniegti ziedi. Svinīgā daļa beigusies ar skolas himnu, ko nodziedāja visi klātesošie, un Zinību lāpas nodošanu 10. klašu labākajiem skolēniem.

Tās pašas dienas vakarā svētki turpinājās ar 11. klašu skolēnu apsveikumu un 10. klašu prezentācijām (klases emblēma, dziesma un priekšnesums) un pārbaudījumiem. Parādīja mikrofilmas, izpildīja kvestus, un pēc visiem pārbaudījumiem 11. klašu žūrija paziņoja rezultātus: visi 10. klašu skolēni apliecinājuši godpilna vidusskolas skolēna nosaukumu. 11-klasnieki uzdāvināja 10-klasniekiem savus novēlējumus. Kā jau parasti, svētku izskaņā notika diskotēka.

10-klasnieku Iesvētības bija aizkustinošas, jautras; tie daudz deva klašu kolektīvu saliedēšanai un iezīmēja neaizmirstamā vidusskolas laika sākumu!

Fotogrāfijas šeit

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: pcvs@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit