Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

ERASMUS+ skolas sadarbības projekts “Developing Entrepreneurial Skills while at School”

2022. gada 21. aprīlis

Rīgas Purvciema vidusskolas 11. un 12. klašu skolēni piedalījās Eiropas Savienības Izglītības, mācību, kultūras un sporta programmas ERASMUS+ skolas sadarbības projekta “Developing Entrepreneurial Skills while at School” mobilitātē no 2022. gada 26. martā līdz 03. aprīlim Palermo, Itālijā.

Projekta mērķis ir attīstīt uzņēmējdarbības prasmes jauniešiem pilnveidojot viņu pašapziņu, nodrošināt ar prasmēm, zināšanām un attieksmēm, kuras vajadzīgas, lai veidotu Eiropā uzņēmējdarbības kultūru.

Darbojoties projektā skolēni ieguva iespēju praktizēt angļu valodu internacionālā vidē, ieguva vispārīgu informāciju par uzņēmējdarbību, ne tikai mainīja domāšanas veidu, bet arī apguva tādas prasmes, zināšanas un attieksmi, kas ir būtiskas uzņēmējdarbības kultūras pilnveidē, paplašināja savas zināšanas par kultūras vērtību daudzveidību visā Eiropā, iepazina apmeklēto valstu skaistumu, satika jaunus draugus un paplašināja savu kultūras redzesloku.

Skolēnus uzņēma Erasmus+ projekta partnerskola Palermo, Italijā - Instituto Superiore Statale "Mario Rutelli", kas ir vidusskola un tehnikums ar trim izglītības jomām: Būvniecība - vide un teritorija, tūrisms un dabaszinātnes. Mario Rutelli skolotāji ir inovatīvi, mudina skolēnus mācīties, strādāt un risināt ikdienas problēmas. Skola savu uzmanību pievērš jaunatnes iespējam, atbalstot ikvienu līdzdalību sociālajā dinamikā. Lai to stiprinātu, skola organizē seminārus, izglītojošas apmācības, jauniešu apmaiņas un darbnīcas. Rīgas Purvciema Vidusskolas skolēni pārstāvēja savu skolu, prezentēja savu valsti un savu darbu Erasmus projektā un sniedza atsauksmi, dālijās ar savu pieredzi ar saviem klases biedriem.

Skolēnu prezentācija

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: pcvs@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit