Pasts

RPG Pasts

Interneta stundas

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Twitter

Follow rpglv on Twitter

результаты

Matemātikas olimpiādes rezultāti 5.-8. klasēs

2018. gada februāris

Šogad ļoti veiksmīgi mūsu skolēni piedalījās Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādē 5.-8. klasēm. 5.b klases skolniekam Antonam Myatishkinam un 5.c klases skolniecei Jekaterīnai Ķēniņai ir iegūta 1. vieta. Arī 8.c klases skolnieks Mihails Abramovs ir ieguvis 1. vietu. 5.d klases skolnieks Nikolajs Koževņikovs un 6.c klases skolnieks Vadims Cvetkovs ir ieguvuši 2. vietu. 5.b klases skolnieki Tomass Bočkarevs un Iļja Fomkins, kā arī 5.a klases skolnieks Eduards Šipilovs un 8.b klases skolniece Valērija Makarenko ir ieguvuši 3. vietu. 5.d klases skolniecei Vladai Romanovai, 6.d klases skolniekam Ērikam Špakam un 7.b klases skolniecei Allai Kozlovskai ir piešķirta atzinība par veiksmīgu piedalīšanos. Sveicam skolēnus ar sasniegumiem! Paldies par ieguldīto darbu matemātikas skolotājiem Žannai Katkovskai, Viktoram Šticko un Ludmilai Voitovai.

Ģeogrāfijas olimpiādes rezultāti 10.-12. klasēs

2018. gada marts

Sveicam un lepojamies ar 11.b klases skolnieku Andreju Mamikinu un viņa ģeogrāfijas skolotāju Karinu Sčastnaju, jo Andrejs Mamikins Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 35. olimpiādē ir ieguvis 1. vietu! 11.a klases skolniece Anastasija Vovere un 12.a klases skolnieks Artemijs Lappo ir ieguvuši 3. vietu.

Paldies skolēniem un ģeogrāfijas skolotājām Karinai Sčastnajai un Ļubovai Seļutinai!

Ķīmijas olimpiādes rezultāti

2018. gada februāris

Sveicam 9.a klases skolnieku Romanu Ļvovu ar iegūto 2. vietu un 9.b klases skolniekus Andreju Fokinu un Natāliju Verneri ar iegūto 3. vietu Rīgas pilsētas ķīmijas olimpiādē!

Sveicam un lepojamies ar 11.a skolnieci Anastasiju Voveri, kurai Rīgas pilsētas ķīmijas olimpiādē ir piešķirta 3. vieta!

Paldies ķīmijas skolotājām Oksanai Vaitkus un Tatjanai Sahno par ieguldīto darbu!

Matemātikas olimpiādes 9.-12. klašu rezultāti

2018. gada februāris

Apsveicam 12. a klases skolnieci Diānu Kreisi ar 3. vietu, kā arī 9. b klases skolēnu Andreju Fokinu un 9.c klases skolēnu Dmitriju Kaņepu ar atzinību Rīgas pilsētas 68. matemātikas olimpiādē!

Paldies skolotājām Galinai Kuharenko, Verai Aleksandrovai un Žannai Katkovskai par ieguldīto darbu!

Rīgas pilsētas ekonomikas olimpiādes rezultāti

2018. gada 31. janvāris

Sveicam un lepojamies ar 12.a klases skolnieku Artemiju Lappo un viņa ekonomikas skolotāju Ļubovu Seļutinu, jo Artemijs Lappo Rīgas pilsētas ekonomikas 19. olimpiādē ir ieguvis 3.vietu!

Rīgas pilsētas fizikas 68. olimpiādes rezultāti

2018. gada februāris

2018. gada 19. janvārī norisinājās Rīgas pilsētas fizikas 68. olimpiādes 2. posms 9.-12. klašu skolēniem. Sveicam 9.a klases skolēnu Romanu Ļvovu ar iegūto 2. vietu, 9.b klases skolēnus Andreju Fokinu un Kirillu Avsjukeviču ar iegūto 3. vietu un 9.b klases skolnieces Poļinu Vavilovu un Natāliju Verneri ar iegūto atzinību (skolotāja Elena Kuchmenko)!

Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības valsts 19. olimpiāde

2018. gada janvāris

Sveicam un lepojamies ar 9.b klases skolnieci Elīnu Nahalovu un viņas skolotāju Allu Brusu!

Pēc Rīgas pilsētas mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības valsts 19. olimpiādes 2. posma rīcības komisijas lēmuma Elīnai tika pieškirta 3. vieta!

Skolas matemātikas olimpiādes rezultāti

2018. gada janvāris

Skolas matemātikas olimpiādes 5.-12. klasēs rezultāti:

1.vieta

Antons Mjatiškins 5.b

Eduards Šipilovs 5.a

Daniils Rusnaks 6.c

Renārs Stuģis 7.d

Denis Levčiks 7.a

Mihails Abramovs 8.c

Valērija Makarenko 8.b

Natālija Ļebeda 9.b

Kirils Kicenko 11.a

Diāna Kreise 12.a

2.vieta

Aleksandrs Gorbunovs 5.a

Nikolajs Koževņikovs 5.d

Sebastians Žudiē 6.c

Vladimirs Cvetkovs 6.c

Akims Deņgubs 8.a

Ksenija Voroņec 8.a

Jekaterina Trubarova 8.c

Aljona Mjatiškina 9.a

Ņikita Freimanis 11.a

Tatjana Mosjagina 12.a 

3.vieta

Jekaterīna Ķeņiņa 5.c

Maksims Tihonovs 5.b

Ēriks Špaks 6.d

Andrejs Kulago 7.d

Karolīna Buceneka 7.d

Jekaterina Rakute 8.d

Korotkevičs Artjoms 9.d

Daniil Shamanovs 10.a

Daniils Maligins 11.a

Atzinība

Iļja Fomkins 5.b

Diāna Kozlovska 6.c

Andrejs Bovsunovskis 7.d

Anastasija Bugaja 7.c

Alla Kozlovska 7.b

Mihails Kica 10.a

Anna Krese 10.a

Polina Pavlova 10.a

Romans Sļepņovs 10.a

Andrejs Mamikins 11.b

Sveicam skolēnus un viņu skolotājus!

Sākumskolas matemātikas olimpiādes rezultāti

2018. gada janvāris

Sākumskolas matemātikas olimpiādes rezultāti:

2. klases

1. vieta - Evelīna Ceme 2.c

2. vieta - Romans Gmerņickis 2.c

3. vieta - Ivans Koževņikovs 2.c, Angelina Ponomarenko 2.d, Darja Harčenko 2.d

Atzinība - Aleksandra Mihailova 2.b, Anfisa Tihonova 2.a, Aleksandra Krekova 2.a, Andrejs Orlovs 2.c, Martins Koreņevskis 2.a

3. klases

1. vieta - Mihails Rabša 3.a

2. vieta - Iļja Hupenija 3.b

3. vieta - Mihails Truhins 3.e

Atzinība - Artemijs Igans 3.b, Kirills Beļajevs 3.d, Matvejs Gorvats 3.e

4. klases

1. vieta - Jegors Babkins 4.a

2. vieta - Timurs-Timofejs Ulanovs 4.d

3. vieta - Alisa Orlova 4.c, Yeva Tsoy 4.e

Atzinība - Roberts Sergejevs 4.a, Tihons Jakovļevs 4.a

Sveicam skolēnus un viņu skolotājus!

Bioloģijas 40. valsts olimpiāde

2018. gada 26. janvāris

 

Sveicam un lepojamies ar 11.a klases skolnieci Anastasiju Voveri un viņas bioloģijas skolotājiem Vladimiru Hutornoju un Marinu Kazadajevu, jo Anastasija Vovere bioloģijas valsts 40. olimpiādē ir ieguvusi Atzinību!