Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

olimpiādes rezultāti

Atklātās matemātikas olimpiādes 2022 rezultāti

2022. gada 1. jūnijs

Ar prieku paziņojam, ka šogad mūsu skolēniem Atklātajā matemātikas olimpiādē, ko organizē LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes A.Liepas Neklātienes matemātikas skola, ir ļoti labi rezultāti:

1. vieta - Evelīna Čeme - 6.c klase (matemātikas skolotāja Rita Zariņa)

1. vieta - Ivans Koževņikovs - 6.c klase (matemātikas skolotāja Rita Zariņa)

Atzinība - Sergejs Ķēniņš - 5.d klase (matemātikas skolotāja Rita Zariņa)

Atzinība - Mihails Malkiels - 5.d klase (matemātikas skolotāja Rita Zariņa)

Atzinība - Margarita Viļuma - 5.d klase (matemātikas skolotāja Rita Zariņa)

Apsveicam uzvarētājus un vēlam jaunas uzvaras! Paldies matemātikas skolotājiem par skolēnu sagatavošanu olimpiādei un olimpiādes dalībniekiem par aktīvitāti!

Rīgas valstspilsētas matemātikas 72.olimpiādes 2. posma 5. - 8. klasēm rezultāti

2022. gada 29. aprīlis

Apsveicam Rīgas valstspilsētas matemātikas 72.olimpiādes 2. posma 5. - 8. klasēm uzvarētājus:

I vieta - Evelīna Čeme - 6.c - skolotāja R.Zariņa

II vieta - Marks Šoks - 5.a - skolotāja J.Dzigovska

III vieta - Kristiāns Vanags - 5.c - skolotājs V.Šticko

III vieta - Vadims Orlovs - 5.b - skolotāja J.Dzigovska

III vieta - Tihons Jakovļevs - 8.a - skolotāja L.Voitova

atzinība - Margarita Viļuma - 5.d - skolotāja R.Zariņa

atzinība - Vladislavs Vrubļevskis - 5.b - skolotāja J.Dzigovska

atzinība - Romans Gmerņickis - 6.c - skolotāja R.Zariņa

atzinība - Roberts Sergejevs - 8.a - skolotāja L.Voitova!

Liela pateicība matemātikas skolotājiem par skolēnu sagatavošanu olimpiādei un paldies visiem olimpiādes dalībniekiem par aktivitāti!

Rīgas pilsētas 48.latviešu valodas un literatūras olimpiādes 2. posma 11.-12.klasēm rezultāti

2022. gada 12. aprīlis

Vēlamies izteikt milzīgu pateicību par veiksmīgu piedalīšanos un ļoti labiem rezultātiem Rīgas pilsētas 48.latviešu valodas un literatūras olimpiādes 2. posmā 11-12. klasēm:

Marija Vasiļjeva 11.a - 2. vieta

Jekaterina Trubarova 12.a - 3. vieta

Gabriela Sinkoviča 11.a - atzinība!

Paldies latviešu valodas skolotājām Gitai Pohevicai un Regīnai Bonderei par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Krievu valodas valsts 24. olimpiādes rezultāti

2022. gada 8. marts

Apsveicam Krievu valodas valsts 24. olimpiādes 2. pakāpes ieguvēju - 12.a klases skolnieci Jekaterinu Rakuti!

Paldies par veiksmīgu dalību olimpiādē 8.a klases skolēnam Timuram Timofejam Ulanovam!

Pateicamies krievu valodas skolotājai Svetlanai Karasjovai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Vācu valodas valsts olimpiādes rezultāti

2022. gada 28. februāris

Apsveicam 11.a skolnieci Mariju Vasiļjevu ar 2. pakāpi Vācu valodas valsts 52. olimpiādē!

Paldies vācu valodas skolotājai Olgai Besčastnajai par skolnieces sagatavošanu olimpiādei!

Ķīmijas olimpiādes rezultāti

2022. gada 23. februāris

Apsveicam mūsu 12.a klases skolēnu Ņikitu Kabičenko un 10.a klases skolnieci Jekaterinu Devetjarovu ar 3. vietu Rīgas valstspilsētas ķīmijas 63. olimpiādes 2. posmā!

Paldies ķīmijas skolotājai Tatjanai Sahno par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Ģeogrāfijas olimpiādes rezultāti

2022. gada 22. februāris

Apsveicam mūsu 12.a klases skolēnu Ņikitu Kabičenko ar 3. vietu Rīgas valstspilsētas ģeogrāfijas 39. olimpiādes 2. posmā!

Paldies ģeogrāfijas skolotājai Ļubovai Seļutinai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Ekonomikas olimpiādes rezultāti

2022. gada 3. februāris

Apsveicam mūsu 12.a klases skolēnu Viktoru Tolkačovu ar 3. vietu Rīgas valstspilsētas ekonomikas 23. olimpiādes 2. posmā!

Paldies ekonomikas skolotājai Jekaterinai Vozņukai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Latviešu valodas 38. valsts olimpiādes 7.-8. klasēm rezultāti

2022. gada 12. janvāris

Ar prieku paziņojam, ka mūsu 8.a klases skolēnam Timuram Timofejam Ulanovam latviešu valodas valsts olimpiādē ir atzinība!

Apsveicam ar lieliskiem sasniegumiem gan skolēnu, gan viņa latviešu valodas skolotāju Vinetu Jēgeri!

Rīgas krievu valodas 24. olimpiādes 2. posma rezultāti

2022. gada 7. janvāris

Apsveicam mūsu skolēnus ar izciliem rezultātiem Rīgas krievu valodas 24. olimpiādes 2. posmā!

1. vieta - T.T.Ulanovs (8.a) un J.Rakute (12.a)

3. vieta - M.Tihonovs (9.b), M.Terentjevs (10.b), J.Gramoviča (12.a), A.Rabša (12.a)

atzinība - K.Ļepina (8.b)

Paldies krievu valodas skolotājām Svetlanai Karasjovai, Lidijai Zvejniecei, Olgai Aleksejevai un Allai Speranskai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: pcvs@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit