Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Twitter

Follow rpglv on Twitter

олимпиада результаты

Skolas franču valodas olimpiādes rezultāti 6.-11. klasēs

2019. gada 29. novembris

29. novembrī mūsu skolā norisinājās franču valodas olimpiāde 6.-11. klašu skolēniem.

Rezultāti:

6. klases
Arsenijs Suhomlinovs 6.c - 2. vieta
Sabīne Vaišļa 6.b - 2. vieta
Veronika Dubovika 6.b - atzīnība

8. klases
Anastasija Smirnova 8.b - 2. vieta
Jeļena Bogdanova 8.b - 3. vieta
Anastasija Čoka 8.b - 3. vieta

9. klases
Anna Švarcburga 9.b - 1. vieta
Marija Prohorova 9.b - 3. vieta
Katrīna Dimitričenko 9.b - atzīnība

11. klases
Radions Čertovs 11.b - 1. vieta
Jekaterina Meteļska 11.b - 3. vieta

Sveicam skolēnus un vēlam veiksmi turpmākajās olimpiādēs! Paldies franču valodas skolotājiem par ieguldīto darbu!

Skolas angļu valodas olimpiādes rezultāti 4.-6. klasēs

2019. gada novembris

No 19. līdz 22. novembrim mūsu skolā risinājās angļu valodas olimpiādes 4.-6. klašu skolēniem.

Rezultāti:

5. klases
1. vieta - Denis Kozlovs 5.a un Pāvels Kabaševs 5.b
2. vieta - Darja Karjakina 5.e
3. vieta - Luīze Marmure 5.e

4. klases
L.Mironova 4.a- 1. vieta
A.Tihonova 4.a - 1.vieta
E.Čeme 4.c - 1. vieta
A.Moisejeva 4.d - 1. vieta
A.Špaka 4.c - 2. vieta
A.Abbas 4.a - 2. vieta
I.Molčanovs 4.b - 3. vieta
A.Mihailova 4.b - 3. vieta
A.Orlovs 4.c - 3. vieta
M.Pladers 4.c - 3. vieta
K.Sokolovska 4.c - 3. vieta

6. klases
Timurs Ulanovs 6.a - 1. vieta
Ksenija Vibornova 6.d - 2. vieta
Ksenija Ļiepina 6.b - 2. vieta
Sabīne Vaišļa 6.b - 3. vieta
Artūrs Gruzbārzdis 6.e - atzīnība

Sveicam skolēnus un vēlam sekmes turpmākajās olimpiādēs!

Skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādes rezultāti 11.-12. klasēs

2019. gada 13. novembrī

13. novembrī mūsu skolā risinājās latviešu valodas un literatūras olimpiāde 11.-12.klašu skolēniem.

Rezultāti:

1.vieta Aļona Mjatiškina 11.a
Natālija Vernere 11.a

2.vieta Pāvels Kļimičevs 12.a

3.vieta Mihails Kica 12.a
Ņikita Pankovs 12.a
Sonija Askinezere 12.b
Amanda Krūze 12.b
Milānija Upesleja 11.a

Atzinība Veronika Strazdiņa 12.a, Jeļizaveta Mamaiko 11.a, Artjoms Korotkevičs 11.a klase

Sveicam skolēnus un vēlam sekmes turpmākajās olimpiādēs!

Skolas latviešu valodas olimpiādes rezultāti 5.-6. klašu skolēniem

2019. gada novembris

5. klašu rezultāti
1. vieta Adelīna Beitika 5.e un Kristīne Štena 5.b
2. vieta Sofija Fjodorova 5.a un Beāte Bobko 5.c
3. vieta Alisa Solovjova 5.a un Ērika Kamenska 5.a

6. klašu rezultāti
1. vieta Timurs Timofejs Ulanovs 6.a un Evelīna Jevdokimova 6.b
2. vieta Matvejs Gorvats 6.b, Veronika Kutepova 6.a, Sabīne Vaišļa 6.b un Ksenija Vibornova 6.d
3. vieta Alla Meldere 6.a klase, Marija Paļčiha 6.a, Anastasija Mozerte 6.a, Daniela Skindere 6.b un Pāvels Sokolovskis 6.b

Sveicam skolēnus un viņu skolotājus!

Skolas bioloģijas olimpiādes rezultāti

2019. gada novembris

9. klases

Renārs Stuģis 9.d 1.vieta
Nikita Maruscaks 9.b 2.vieta
Andrejs Kulago 9.d 3.vieta
Metjū Podļeskis 9.b 3.vieta
Anastasija Groma 9.a atzinība
Anna Birjukova 9.d atzinība
Karolīna Buceneka 9.d atzinība
Marija Vasiļjeva 9.d atzinība
Artjoms Grišajevs 9.b atzinība

 

10.-12. klases

Kļimičevs Pāvels 12.a 1.vieta
Sļepņovs Romāns 12.a 1.vieta
Kazus Aleksejs 10.a 2.vieta
Kabičenko Ņikita 10.a 2.vieta
Dubra Kristiāns 10.b 3.vieta

 

Sveicam olimpiādes uzvarētājus un vēlam jaunas uzvaras!

3.-4. klašu skolēnu rezultāti latviešu valodas olimpiādē

2019. gada oktobris

3. klases

1. vieta Kristiāns Vanags 3.c un Sofija Šroma 3.d

2. vieta Jekaterina Ļežaņina 3.d

3. vieta Marks Šoks 3.a, Sergejs Ķēniņš 3.d, Arsēnijs Kuramšins 3.b

Atzinības Ksenija Zjatkova 3.d, Katerina Drobova 3.d,Eliana Paegle 3.b, Dmitrijs Gordijenko 3.c, Viktorija Mozarte 3.b, Diāna Blohina 3.a, Dmitrijs Saļņikovs 3.a, Evelīna Vinogradova 3.a

 

4. klases

1. vieta Aleksandra Krekova 4.a

2. vieta Romans Gmerņickis 4.c

3. vieta Sofija Vanzoviča 4.d, Aleksandra Mihailova 4.a, Darja Krotova 4.a

Atzinības Anna Špaka 4. c, Timurs Kuzņecovs 4.a, Ksenija Kozlova 4.a

Sveicam un vēlam veiksmi turpmākajos konkursos!!!

Paldies sākumskolas latviešu valodas skolotājiem par ieguldīto darbu!

7.-8. klašu olimpiādes valsts valodā rezultāti

2019. gada 22. oktobris

2019. gada 18. oktobrī Rīgā norisinājās Rīgas pilsētas un Pierīgas skolu (izglītības iestādēm, kas īsteno mazākumtautību izglītības programmas) 36. latviešu valodas 2. posma 7.–8. klasēm olimpiāde, kurā mūsu skolas skolēni ieguva labus rezultātus - vienu 2. vietu (Maksims Tihonovs, 7.b), vienu 3. vietu (Melānija Meldere, 8.c) un divas atzinības (Tomass Bočkarevs, 7.b un Armands Šmidts, 7.b). Maksims Tihonovs ir izvirzīts valsts olimpiādes 1. kārtai.

Sveicam olimpiādes uzvarētājus un viņu skolotājas - Gunu Vīlipu, Tatjanu Semjonovu un Ilzi Gailāni! Vēlam veiksmi un sasniegumus!

Skolas olimpiādes rezultāti angļu valodā 10.-12.klasēs

2019. gada 9. oktobris

Skolas olimpiādes rezultāti angļu valodā 10.-12.klasēs:
1. vieta - N.Vernere 11.a kl.
2. vieta - S.Aškinezere 12.b kl., A.Krūze 12.b kl., J.Kurilovs 12.a kl., K.Gurkina 12.a kl.
3. vieta - P.Kļimičevs 12.a kl., R. Čestovs 11.b kl., J. Gramoviča 10.a kl., P. Pominaļnaja 10.c kl.
Atzinības
E.Stolerova 10.a kl., K.Solovjeva 10.a kl., J.Kuropatņikova 12.b kl., D.Lapunova 12.b kl.
Apsveicam uzvarētājus un novēlam turpmākus panākumus visiem dalībniekiem!

Skolas olimpiādes rezultāti vācu valodā 10.-12. klasēs

2019. gada 11. oktobris

Skolas olimpiādes rezultāti vācu valodā 10.-12. klasēs:

I vieta - Pāvels Kļimičevs - 12.a

II vieta - Kornēlija Marija Jona - 12.b

III vieta - Nikola Lipska - 12.a

Apsveicam uzvarētājus un novēlam turpmākus panākumus visiem dalībniekiem!

Olimpiāde latviešu valodā 7.-8. klasēs

2019. gada 26. septembris

26. septembrī skolā norisinājās pirmā mācību priekšmetu olimpiāde un tā bija latviešu valodā 7.-8.klašu skolēniem.

Olimpiādes rezultāti:
7. klases
1. vieta Maksims Tihonovs 7.b klase
2. vieta Armands Šmidts 7.b klase
3. vieta Tomass Bočkarevs 7.b klase
             Viktorija Januskeviča 7.d klase

8. klases
1. vieta Alisa Aļeškovska 8.c klase
2. vieta Melānija Meldere 8.c klase
             Ksenija Daškeviča 8.c klase
3. vieta Zlata Ostaņina 8.c klase
Šie skolēni pārstāvēs skolu latviešu valodas (izglītības iestādēm, kas īsteno mazākumtautību izglītības programmu) valsts 36. olimpiādes 2. kartā Rīgā 18. oktobrī.
Sveicam uzvarētājus un vēlam zināšanas un veiksmi turpmākajās kārtās!