Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Twitter

Follow rpglv on Twitter

олимпиада результаты

Matemātikas valsts 70. olimpiādes rezultāti

2020. gada 13. marts

Apsveicam 10.a klases skolēnu Mihailu Abramovu ar 1. vietu Latvijas matemātikas olimpiādē!

Paldies matemātikas skolotājai Žannai Katkovskai par ieguldīto darbu!

Rīgas matemātikas 70. olimpiādes 2. posma 5.- 8. klašu uzvarētāji

2020. gada 6. marts

Apsveicam Rīgas matemātikas 70. olimpiādes 2. posma 5.- 8. klašu uzvarētājus:

2. vieta - Darijs Černiševs (5.b)

2. vieta - Alisa Orlova (6.a)

3. vieta - Mihails Rabša (5.a)

atzinība - Tihons Jakovļevs (6.a)!

Paldies matemātikas skolotājai Ludmilai Voitovai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Rīgas matemātikas 70. olimpiādes 2. posma 9.-12. klašu uzvarētāji

2020. gada 28. februāris

Apsveicam Rīgas matemātikas 70. olimpiādes 2. posma 9.-12. klašu uzvarētājus:

Mihails Abramovs (10.a) - 2. vieta

Aļona Mjatiškina (11.a) - 3. vieta

Mihails Kica (12.a) - 3. vieta

Deniss Levčiks (9.a) - atzinība

Andrejs Kulago (9.d) - atzinība

Renārs Stuģis (9.d) - atzinība!

Paldies matemātikas skolotājām Žannai Katkovskai un Ludmilai Kosiginai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Vēlam Mihailam Abramovam uzvaru olimpiādes valsts posmā!

Latvijas 33. informātikas olimpiādes 3. posma (valsts) rezultāti

2020. gada 28. februāris

Apsveicam 10.a klases skolēnu Mihailu Abramovu ar 3. vietu Latvijas 33. informātikas (programmēšanas) olimpiādes 3. posmā (valsts)! Novēlam viņam jaunas uzvaras arī turpmāk!

Rīgas pilsētas vācu valodas 50. olimpiādes 8. klašu uzvarētāji

2020. gada 26. februāris

Apsveicam Rīgas pilsētas vācu valodas 50. olimpiādes 8. klasēm uzvarētāju, mūsu skolnieku Nikitu Rjabokoņu (8.c) ar 2. vietu! Paldies vācu valodas skolotājai Olgai Besčastnajai par skolēna sagatavošanu olimpiādei!

Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 37. olimpiādes 10. – 12. klasēm rezultāti

2020. gada 24. februāris

Apsveicam Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 37. olimpiādes 10. – 12. klasēm uzvarētājus:

Pāvels Kļimičevs (12.a) - 2. vieta

Aleksejs Kazus (10.a) - atzinība!

Paldies ģeogrāfijas skolotājiem Karinai Sčastnajai un Oskaram Bikovenam par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Vācu valodas 50. valsts olimpiādes 10.-12. klasei rezultāti

2020. gada 21. februāris

Apsveicam 12.a klases skolēnu Pāvelu Kļimičevu ar 3. vietu vācu valodas 50. valsts olimpiādē 10.-12. klasei! Paldies vācu valodas skolotājai Olgai Besčastnajai par skolēna sagatavošanu valsts olimpiādei!

Rīgas pilsētas ķīmijas 61. olimpiādes 2. posma rezultāti

2020. gada 20. februāris

Apsveicam Rīgas pilsētas ķīmijas 61. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:

Andrejs Kulago (9.d) - 3. vieta

Mihails Abramovs (10.a) - 3. vieta

Anastasija Smirnova (9.a) - atzinība

Nikita Kabičenko (10.a) - atzinība

Mihails Kica (12.a) - atzinība!

Paldies ķīmijas skolotājām Tatjanai Sahno un Oksanai Vaitkus par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Rīgas pilsētas 46. latviešu valodas un literatūras olimpiādes 2. posma 11.-12.klašu rezultāti

2020. gada 11. februāris

Apsveicam Natāliju Verneri (11.a) ar 1. vietu Rīgas pilsētas 46. latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12. klasēm!

Izsakām pateicību Gitai Pohevicai par sagatavošanu olimpiādei, paldies par piedalīšanos latviešu valodas un literatūras olimpiādē arī pārējiem skolēniem.

Novēlām veiksmi un jaunas uzvaras Natālijai Vernerei, kura ir uzaicināta uz Valsts olimpiādes 3. posmu 2020. gada 6. martā!

Rīgas pilsētas ekonomikas 21. olimpiādes 2. posma rezultāti

2020. gada 4. februāris

Apsveicam Rīgas pilsētas ekonomikas 21. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:

3. vieta - Mihails Kica (12.a)

atzinība - Jurijs Kurilovs (12.a)!

Paldies ekonomikas skolotājai Ļubovai Seļutinai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!