Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Twitter

Follow rpglv on Twitter

олимпиада результаты

Rīgas pilsētas ķīmijas 61. olimpiādes 2. posma rezultāti

2020. gada 20. februāris

Apsveicam Rīgas pilsētas ķīmijas 61. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:

Andrejs Kulago (9.d) - 3. vieta

Mihails Abramovs (10.a) - 3. vieta

Anastasija Smirnova (9.a) - atzinība

Nikita Kabičenko (10.a) - atzinība

Mihails Kica (12.a) - atzinība!

Paldies ķīmijas skolotājām Tatjanai Sahno un Oksanai Vaitkus par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Rīgas pilsētas 46. latviešu valodas un literatūras olimpiādes 2. posma 11.-12.klašu rezultāti

2020. gada 11. februāris

Apsveicam Natāliju Verneri (11.a) ar 1. vietu Rīgas pilsētas 46. latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12. klasēm!

Izsakām pateicību Gitai Pohevicai par sagatavošanu olimpiādei, paldies par piedalīšanos latviešu valodas un literatūras olimpiādē arī pārējiem skolēniem.

Novēlām veiksmi un jaunas uzvaras Natālijai Vernerei, kura ir uzaicināta uz Valsts olimpiādes 3. posmu 2020. gada 6. martā!

Rīgas pilsētas ekonomikas 21. olimpiādes 2. posma rezultāti

2020. gada 4. februāris

Apsveicam Rīgas pilsētas ekonomikas 21. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:

3. vieta - Mihails Kica (12.a)

atzinība - Jurijs Kurilovs (12.a)!

Paldies ekonomikas skolotājai Ļubovai Seļutinai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Rīgas pilsētas 3. atklātās ģeogrāfijas olimpiādes 8.-9. skolēniem rezultāti

2020. gada 22. janvāris

2020. gada 22. janvārī jau trešo reizi pēc kārtas tika novadīta atklātā ģeogrāfijas olimpiāde 8.-9. klasēm, kurā piedalījās jaunie ģeogrāfi no vismaz 40 Rīgas skolām, lai mērotos spēkiem ikgadējā ģeogrāfijas olimpiādē.

Mūsu skolēniem ir labi rezultāti:

3. vieta - Andrejs Bovsunovskis (9.d)

atzinība - Alisa Aļeškovska (8.c).

Apsveicam mūsu uzvarētājus un liels paldies ģeogrāfijas skolotājai Ļubovai Seļutinai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Rīgas pilsētas fizikas 70. olimpiādes 2. posma rezultāti

2020. gada 27. janvāris

Apsveicam Rīgas pilsētas fizikas 70. olimpiādes 2. posma uzvarētājus ar izciliem rezultātiem!

1. vieta - Mihails Abramovs (10.a)

2. vieta - Andrejs Kulago (9.d)

atzinība - Renārs Stuģis (9.d), Andrejs Bovsunovskis (9.d), Alīna Kasatkina (9.a)

Paldies par skolēnu sagatavošanu olimpiādei fizikas skolotājām E.Kuchmenko un O.Vaitkus!

Vēlam jaunas uzvaras Mihailam Abramovam olimpiādes valsts posmā!

Skolas ģeogrāfijas olimpiādes rezultāti

2020. gada 21. janvāris

Apsveicam skolas ģeogrāfijas olimpiādes uzvarētājus un vēlam jaunas uzvaras!

9. klasēs:
1. vieta - Andrejs Bovsunovskis (9.d)
2. vieta - Andrejs Kulago (9.d)
Atzinība - Anastasija Groma (9.a)

8. klasēs:
1. vieta - Alisa Aļeškovska (8.c)
2. vieta - Vsevolods Mitrēvičs (8.c)
3. vieta - Diāna Kozlovska (8.c)
Atzinība - Ivans Nazarovs (8.c)
Atzinība - Nikita Rjabokoņs (8.c)
Atzinība - Eleonora Kica (8.a)

Vidusskolā:
1. vieta - Elīna Nahalova (11.a)
2. vieta - Aļona Mjatiškina (11.a)
2. vieta - Aleksejs Kazus (10.a)
2. vieta - Ņikita Kabičenko (10.a)
3. vieta - Pāvels Kļimičevs (12.a)
Atzinība -Katrīna Solovjova (10.a)

Skolas matemātikas olimpiādes rezultāti

2020. gada 22. un 23. janvāris

Apsveicam skolas matemātikas olimpiādes uzvarētājus un vēlam jaunas uzvaras!

 

5.a un 5.b

 

1.

Darijs Černiševs

1.vieta

2.

Iļja Hupenija

2.vieta

3.

Mihails Rabša

3.vieta

4.

Ravenna-Gabriella Čuprina

3.vieta

6.

Arsenijs Savičevs

atzinība

10.

Nika Sircova

atzinība

 

6. klases

 

1.

Alisa Orlova

Rīgas pilsētas Informātikas (programmēšanas) 33. olimpiādes rezultāti

2019. gada 14. janvāris

Apsveicam 10.a klases skolēnu Mihailu Abramovu ar 1. vietu Rīgas pilsētas Informātikas (programmēšanas) 33. olimpiādē! Vēlam veiksmi un uzvaru valsts posma olimpiādē!

Skolas olimpiādes rezultāti ķīmijā

2020. gada 9. janvāris

9. janvārī mūsu skolā norisinājās ķīmijas olimpiāde 9.-12.klašu skolēniem.

9. klašu rezultāti:
Andrejs Kulago (9.d) - 2.vieta
Anastasija Smirnova (9.a) - 3.vieta
Alīna Kasatkina (9.a) - atzinība
Timofejs Kokšarovs (9.a) - atzinība

10. klašu rezultāti:
Mihails Abramovs (10.a) - 1.vieta
Ņikita Kabičenko (10.a) - 3.vieta
Nikola Gavriļenko (10.a) - atzinība

12. klašu rezultāti:
Mihails Kica (12.a) - 2.vieta
Pāvels Kļimičevs (12.a) - 3.vieta
Viktorija Gorbačova (12.a) - atzinība
Veronika Strazdiņa (12.a) - atzinība

Sveicam olimpiādes uzvarētājus un vēlam jaunas uzvaras!

Rīgas pilsētas vēstures 26. olimpiādes 2. posma 9. un 10. - 12. klašu uzvarētāji

2019. gada 27. decembris

Apsveicam mūsu Rīgas pilsētas vēstures 26. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:

3. vieta - Andrejs Bovsunovskis (9.d) un Andrejs Kulago (9.d)

atzinība - Mihails Kica (12.a) un Pāvels Kļimičevs (12.a)

un vēlam jaunas uzvaras!

Paldies vēstures skolotājai Tatjanai Šaldugai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: pcvs@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit