Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Twitter

Follow rpglv on Twitter

олимпиада результаты

Rīgas pilsētas ekonomikas 21. olimpiādes 2. posma rezultāti

2020. gada 4. februāris

Apsveicam Rīgas pilsētas ekonomikas 21. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:

3. vieta - Mihails Kica (12.a)

atzinība - Jurijs Kurilovs (12.a)!

Paldies ekonomikas skolotājai Ļubovai Seļutinai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Rīgas pilsētas 3. atklātās ģeogrāfijas olimpiādes 8.-9. skolēniem rezultāti

2020. gada 22. janvāris

2020. gada 22. janvārī jau trešo reizi pēc kārtas tika novadīta atklātā ģeogrāfijas olimpiāde 8.-9. klasēm, kurā piedalījās jaunie ģeogrāfi no vismaz 40 Rīgas skolām, lai mērotos spēkiem ikgadējā ģeogrāfijas olimpiādē.

Mūsu skolēniem ir labi rezultāti:

3. vieta - Andrejs Bovsunovskis (9.d)

atzinība - Alisa Aļeškovska (8.c).

Apsveicam mūsu uzvarētājus un liels paldies ģeogrāfijas skolotājai Ļubovai Seļutinai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Rīgas pilsētas fizikas 70. olimpiādes 2. posma rezultāti

2020. gada 27. janvāris

Apsveicam Rīgas pilsētas fizikas 70. olimpiādes 2. posma uzvarētājus ar izciliem rezultātiem!

1. vieta - Mihails Abramovs (10.a)

2. vieta - Andrejs Kulago (9.d)

atzinība - Renārs Stuģis (9.d), Andrejs Bovsunovskis (9.d), Alīna Kasatkina (9.a)

Paldies par skolēnu sagatavošanu olimpiādei fizikas skolotājām E.Kuchmenko un O.Vaitkus!

Vēlam jaunas uzvaras Mihailam Abramovam olimpiādes valsts posmā!

Skolas ģeogrāfijas olimpiādes rezultāti

2020. gada 21. janvāris

Apsveicam skolas ģeogrāfijas olimpiādes uzvarētājus un vēlam jaunas uzvaras!

9. klasēs:
1. vieta - Andrejs Bovsunovskis (9.d)
2. vieta - Andrejs Kulago (9.d)
Atzinība - Anastasija Groma (9.a)

8. klasēs:
1. vieta - Alisa Aļeškovska (8.c)
2. vieta - Vsevolods Mitrēvičs (8.c)
3. vieta - Diāna Kozlovska (8.c)
Atzinība - Ivans Nazarovs (8.c)
Atzinība - Nikita Rjabokoņs (8.c)
Atzinība - Eleonora Kica (8.a)

Vidusskolā:
1. vieta - Elīna Nahalova (11.a)
2. vieta - Aļona Mjatiškina (11.a)
2. vieta - Aleksejs Kazus (10.a)
2. vieta - Ņikita Kabičenko (10.a)
3. vieta - Pāvels Kļimičevs (12.a)
Atzinība -Katrīna Solovjova (10.a)

Skolas matemātikas olimpiādes rezultāti

2020. gada 22. un 23. janvāris

Apsveicam skolas matemātikas olimpiādes uzvarētājus un vēlam jaunas uzvaras!

 

5.a un 5.b

 

1.

Darijs Černiševs

1.vieta

2.

Iļja Hupenija

2.vieta

3.

Mihails Rabša

3.vieta

4.

Ravenna-Gabriella Čuprina

3.vieta

6.

Arsenijs Savičevs

atzinība

10.

Nika Sircova

atzinība

 

6. klases

 

1.

Alisa Orlova

Rīgas pilsētas Informātikas (programmēšanas) 33. olimpiādes rezultāti

2019. gada 14. janvāris

Apsveicam 10.a klases skolēnu Mihailu Abramovu ar 1. vietu Rīgas pilsētas Informātikas (programmēšanas) 33. olimpiādē! Vēlam veiksmi un uzvaru valsts posma olimpiādē!

Skolas olimpiādes rezultāti ķīmijā

2020. gada 9. janvāris

9. janvārī mūsu skolā norisinājās ķīmijas olimpiāde 9.-12.klašu skolēniem.

9. klašu rezultāti:
Andrejs Kulago (9.d) - 2.vieta
Anastasija Smirnova (9.a) - 3.vieta
Alīna Kasatkina (9.a) - atzinība
Timofejs Kokšarovs (9.a) - atzinība

10. klašu rezultāti:
Mihails Abramovs (10.a) - 1.vieta
Ņikita Kabičenko (10.a) - 3.vieta
Nikola Gavriļenko (10.a) - atzinība

12. klašu rezultāti:
Mihails Kica (12.a) - 2.vieta
Pāvels Kļimičevs (12.a) - 3.vieta
Viktorija Gorbačova (12.a) - atzinība
Veronika Strazdiņa (12.a) - atzinība

Sveicam olimpiādes uzvarētājus un vēlam jaunas uzvaras!

Rīgas pilsētas vēstures 26. olimpiādes 2. posma 9. un 10. - 12. klašu uzvarētāji

2019. gada 27. decembris

Apsveicam mūsu Rīgas pilsētas vēstures 26. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:

3. vieta - Andrejs Bovsunovskis (9.d) un Andrejs Kulago (9.d)

atzinība - Mihails Kica (12.a) un Pāvels Kļimičevs (12.a)

un vēlam jaunas uzvaras!

Paldies vēstures skolotājai Tatjanai Šaldugai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Skolas fizikas olimpiādes rezultāti

2019. gada 9. decembris

9. decembrī mūsu skolā norisinājās fizikas olimpiāde 9.-12.klašu skolēniem.

9. klašu rezultāti:

Renārs Stuģis (9.d) – 1.vieta
Andrejs Kulago (9.d) - 2.vieta
Andrejs Bovsunovskis (9.d) - 3.vieta
Alīna Kasatkina (9.a) - 3.vieta
Anastasija Smirnova (9.a) - atzinība
Karolīna Buceneka (9.d) - atzinība

10. klašu rezultāti:
Mihails Abramovs (10.a) - 1.vieta
Garik Ter-Saakovs (10.a) – 3.vieta

11. klašu rezultāti:
Dmitrijs Kaneps (11.a) – 3.vieta

12. klašu rezultāti:
Veronika Strazdiņa (12.a) - 1.vieta
Pāvels Kļimičevs (12.a) - 1.vieta
Mihails Kica (12.a) - 2.vieta

Sveicam olimpiādes uzvarētājus un vēlam jaunas uzvaras!

Rīgas pilsētas bioloģijas 42. olimpiādes 2. posma 9.- 12. klašu uzvarētāji

2019. gada 10. decembris

Mūsu skolēniem ir ļoti labi panākumi Rīgas pilsētas bioloģijas 42. olimpiādes 2. posmā 9.- 12. klasēm:

2. vieta - Nikita Marušcaks 9.b

3. vieta - Renārs Stuģis 9.d

atzinība - Aleksejs Kazus 10.a un Romans Sļepņovs 12.a!
Apsveicam uzvarētājus un paldies bioloģijas skolotājiem Lilijai Berežnajai un Vladimiram Hutornojam par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!