Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

olimpiādes rezultāti

Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 37. olimpiādes 10. – 12. klasēm rezultāti

2020. gada 24. februāris

Apsveicam Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 37. olimpiādes 10. – 12. klasēm uzvarētājus:

Pāvels Kļimičevs (12.a) - 2. vieta

Aleksejs Kazus (10.a) - atzinība!

Paldies ģeogrāfijas skolotājiem Karinai Sčastnajai un Oskaram Bikovenam par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Vācu valodas 50. valsts olimpiādes 10.-12. klasei rezultāti

2020. gada 21. februāris

Apsveicam 12.a klases skolēnu Pāvelu Kļimičevu ar 3. vietu vācu valodas 50. valsts olimpiādē 10.-12. klasei! Paldies vācu valodas skolotājai Olgai Besčastnajai par skolēna sagatavošanu valsts olimpiādei!

Rīgas pilsētas ķīmijas 61. olimpiādes 2. posma rezultāti

2020. gada 20. februāris

Apsveicam Rīgas pilsētas ķīmijas 61. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:

Andrejs Kulago (9.d) - 3. vieta

Mihails Abramovs (10.a) - 3. vieta

Anastasija Smirnova (9.a) - atzinība

Nikita Kabičenko (10.a) - atzinība

Mihails Kica (12.a) - atzinība!

Paldies ķīmijas skolotājām Tatjanai Sahno un Oksanai Vaitkus par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Franču valodas 50. valsts olimpiādes rezultāti

2020. gada 14. februāris

Apsveicam Franču valodas 50. valsts olimpiādes uzvarētājus:

Božena Prutika (6.a) - 2. vieta

Sabīne Vaišļa (6.b) - 3. vieta!

Izsakām pateicību franču valodas skolotājai Susannai Mkrtčjanai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei, paldies par piedalīšanos valsts olimpiādē arī pārējiem skolēniem - Arsenijam Suhomļinovam (6.c), Jekaterinai Devetjarovai (8.d) un Radionam Čertovam (11.b)!

Valsts franču valodas olimpiādes atklāšana

2020. gada 8. februāris

2020. gada 8. februāri mūsu skolēni no 5.a, 6.c un 6.d klases piedalījās Valsts franču valodas olimpiādes atklāšanā, kura notika Latvijas universitātē, Romāņu valodu katedrā. Sofija Kakiašvili no 5.a klases nodziedāja Džo Dassena dziesmu "Champs-Élysées". Skolēni no 6.c un 6.d klases rādīja inscenējumu ar nosaukumu "Au restaurant" un Iļja Griegorjevs no 5.a klases stāstīja dzejoli "Petit déjeuner". Paldies franču valodas skolotājai Irinai Akimovai par skolēnu sagatavošanu!

Rīgas pilsētas 46. latviešu valodas un literatūras olimpiādes 2. posma 11.-12.klašu rezultāti

2020. gada 11. februāris

Apsveicam Natāliju Verneri (11.a) ar 1. vietu Rīgas pilsētas 46. latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12. klasēm!

Izsakām pateicību Gitai Pohevicai par sagatavošanu olimpiādei, paldies par piedalīšanos latviešu valodas un literatūras olimpiādē arī pārējiem skolēniem.

Novēlām veiksmi un jaunas uzvaras Natālijai Vernerei, kura ir uzaicināta uz Valsts olimpiādes 3. posmu 2020. gada 6. martā!

Rīgas pilsētas ekonomikas 21. olimpiādes 2. posma rezultāti

2020. gada 4. februāris

Apsveicam Rīgas pilsētas ekonomikas 21. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:

3. vieta - Mihails Kica (12.a)

atzinība - Jurijs Kurilovs (12.a)!

Paldies ekonomikas skolotājai Ļubovai Seļutinai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Rīgas pilsētas 3. atklātās ģeogrāfijas olimpiādes 8.-9. skolēniem rezultāti

2020. gada 22. janvāris

2020. gada 22. janvārī jau trešo reizi pēc kārtas tika novadīta atklātā ģeogrāfijas olimpiāde 8.-9. klasēm, kurā piedalījās jaunie ģeogrāfi no vismaz 40 Rīgas skolām, lai mērotos spēkiem ikgadējā ģeogrāfijas olimpiādē.

Mūsu skolēniem ir labi rezultāti:

3. vieta - Andrejs Bovsunovskis (9.d)

atzinība - Alisa Aļeškovska (8.c).

Apsveicam mūsu uzvarētājus un liels paldies ģeogrāfijas skolotājai Ļubovai Seļutinai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Rīgas pilsētas fizikas 70. olimpiādes 2. posma rezultāti

2020. gada 27. janvāris

Apsveicam Rīgas pilsētas fizikas 70. olimpiādes 2. posma uzvarētājus ar izciliem rezultātiem!

1. vieta - Mihails Abramovs (10.a)

2. vieta - Andrejs Kulago (9.d)

atzinība - Renārs Stuģis (9.d), Andrejs Bovsunovskis (9.d), Alīna Kasatkina (9.a)

Paldies par skolēnu sagatavošanu olimpiādei fizikas skolotājām E.Kuchmenko un O.Vaitkus!

Vēlam jaunas uzvaras Mihailam Abramovam olimpiādes valsts posmā!

Skolas ģeogrāfijas olimpiādes rezultāti

2020. gada 21. janvāris

Apsveicam skolas ģeogrāfijas olimpiādes uzvarētājus un vēlam jaunas uzvaras!

9. klasēs:
1. vieta - Andrejs Bovsunovskis (9.d)
2. vieta - Andrejs Kulago (9.d)
Atzinība - Anastasija Groma (9.a)

8. klasēs:
1. vieta - Alisa Aļeškovska (8.c)
2. vieta - Vsevolods Mitrēvičs (8.c)
3. vieta - Diāna Kozlovska (8.c)
Atzinība - Ivans Nazarovs (8.c)
Atzinība - Nikita Rjabokoņs (8.c)
Atzinība - Eleonora Kica (8.a)

Vidusskolā:
1. vieta - Elīna Nahalova (11.a)
2. vieta - Aļona Mjatiškina (11.a)
2. vieta - Aleksejs Kazus (10.a)
2. vieta - Ņikita Kabičenko (10.a)
3. vieta - Pāvels Kļimičevs (12.a)
Atzinība -Katrīna Solovjova (10.a)

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: pcvs@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit