Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

karjera

Karjeras nedēļa 2023 “Uzņēmējspējas – tavas superspējas”

2023. gada 27. aprīlis

No 17. – 21. aprīlim notika skolas ikgadēja karjeras nedēļa, kuras ietvaros 1. – 12. klašu skolēniem tika organizēti divi lieli pasākumi: “Cilvēki formas terpā”, kurā piedalījās profesiju pārstāvji, kuri ikdienā valkā formas tērpu un uzņēmēju konference “Uzņēmējspējas - tavas superspējas”, kurā uzstājas Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras presidents Aigars Rostovskis un citi Latvijas uzņēmēji. Tāpat klases stundās notika dažādas karjeras izglītības aktivitātes: iepazišanās ar profesijām, superspēju atpazīšana un attīstīšana, dienesta suņa Lukrēcijas paraugdemonstrējumi, spectehnikas apskate.

Pateicamies visiem dalībniekiem par aktīvu piedalīšanos karjeras atbalsta pasākumos.

Fotogrāfijas no pasākuma

Izstāde "Skola 2023"

2023. gada 02. marts

Jau rīt, 03.03.2023, sāksies Latvijas nozīmīgākais notikums par izglītības iespējām, kas pulcē jauniešus un piedāvā plašu un kavlitātīvu informāciju par mācībām Latvijā un ārzemēs - SKOLA 2023!
Vairāk informācijas - https://www.bt1.lv/skola/

15 Latvijas Augstskolu pārstāvji viesojās Rīgas Purvciema vidusskolā

2023. gada 30. janvāris

2023. gada 25. janvārī vidusskolēniem tika organizēts karjeras atbalsta pasākums “Augstākās izglītības aktuālitātes: no studijām līdz darbam", kura ietvaros notika “Studentu ātrā iepazīšanās” un konference.

Pārstāvji no 15 Latvijas Augstskolām un koledžām iepazīstināja jauniešus ar savām programmām, jaunumiem, karjeras perspektīvām.

Konferences dalībnieki runāja par aktualitātēm darba tirgū, profesiju izvēli, savu biznesa ideju attīstību, nākotnes profesijām, mūžizglītību, karjeras iespējām dažādās nozarēs: finanšu, jūrniecībā, tūrismā, sportā un citās.

Paldies skolas karjeras konsultantei Ludmilai Fomkinai par pasākuma organizēšanu!

Fotogrāfijas no pasākuma

Studying abroad: mission possible

2022. gada 12. decembris

Rīgas Purvciema vidusskolas karjeras izgltītības programmas ietvaros, 9. decembrī 10. – 12. klasēm notika tiešsaistes/klātienes pasākums “Studying abroad: mission possible”, kurā piedalījās pārstāvji no universitātēm no Nīderlandes, Somijas, Lietuvas, Lielbritānijas, kā arī Latvijas kompānijas, kuras sniedz konsultācijas par izglītību ārzemēs.

Dažas universitātes pārstāvēja studenti no Latvijas, kuri dalījas ar savu pieredzi par universitātes izvēli, mācībām, studenta dzīvi, karjeras perspektīvām. Mūsu skolēniem bija iespēja uzdot jautājumus un uzzināt vairāk praktiskas lietas, kuras ir svarīgas gatavojoties studijām ārzemēs.

Latvijas Karjeras nedēļas 2022

2022. gada 24. oktobris

Pagājušajā nedēļā notika ikgadējā Karjeras nedēļā, kuru organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA).

Šogad Karjeras nedēļa atzīmē savu desmitgadi un ar saukli “Uzņēmējspējas – tavas superspējas!”. Rīgas Purvciemas vidusskolas skolēni arī bija aicināti atklāt savas uzņēmējspējas piedaloties dažādos pasākumos, starp kuriem bija pasākums 9. klašu skolēniem “Tehnikums VS Universitāte” – divkauja (battle), kurā piedalījās audzēkņi un studenti no Rīgas Tehniskās koledžas, Rīgas Valsts Tehnikuma, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma, Rīgas Tehniskās universitātes, Transporta un sakaru institūta, Rīgas Stradiņa universitāte, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas. Pasākuma laikā skolēniem bija iespēja uzzināt, kā var izvēlēties piemērotāko mācību iestādi, kādas superspējas un uzņēmējspējas ir iespēja attīstīt mācoties tehnikumā vai universitātē, kādas ir karjeras perspektīvas pēc absolvēšanas.

Pateicamies visiem dalībniekiem un mācību iestādes studentu pašpārvaldēm un karjeras izglītības speciālistiem par aktīvu piedalīšanos skolas pasākumā.

Latvijas Karjeras nedēļa 2022

Vecāki 5.a klases stundā

2022. gada 22. aprīlis

07.04.2022. skolas Karjeras dienas ietvaros, 5.a klases skolēniem notika iedvesmojoša klases stunda - tikšanās ar klases vecākiem - dažādu profesiju pārstāvjiem. Mūsu klases vecāki: Jūlija Travina - Zemkopības ministrijas Lauku atbalsta attīstības departamenta Lauku attīstības fondu atbalsta nodaļas vadītāja vietniece un Vladislavs Fursovs - Nacionālo bruņoto spēku Apvienotais štābs, virsseržants. Skolēni uzzināja vairāk par savu vecāku profesijām.

Nedēļas laikā skolēni veidoja prezentācijas un infografikas par nākotnes profesijām. Profesijas, kuras skolēni bija aprakstījuši, bija dažādas, piemēram, zobārsts, dizainers, pavārs, veterinārs, deju trenere, aktrise, finansists, basketbolists, kaķu kafejnīcas īpašniece, arhitekts, programmētais, u.c.

Paldies vecākiem, kuri šajā saspringtajā laikā atrada laiku piedalīties klases stundā!

Paldies skolēniem un vecākiem par ieguldīto darbu nākotnes profesiju izzināšanā!

Ādažu militārās bāzes apmeklējums

2022. gada 21. aprīlis

Šā gada 21. aprīlī Ādažu militārajā bāzē tika organizēta “Atvērto durvju” diena, kuru apmeklēja mūsu 12.a klase ar klases audzinātāju Ē.Sadovsku.

Diena bija sadalīta četrās aktivitātēs:
1.aktivitāte bija Ādažu militārās bāzes infrastruktūras apskate.
2.aktivitāte bija militārās tehnikas izstāde, kuras laikā apmeklētājus iepazīstināja ar militāro tehniku un ekipējumu, kā arī karavīru ikdienas pienākumiem.
3.aktivitāte bija izglītojoša. Tās laikā karavīri apmeklētājiem sniedza ieskatu par maskēšanos, kā arī pirmo medicīnisko palīdzību.
4.aktivitāte bija šaušanas nodarbības apmeklējums. Tās laikā apmeklētāji varēja attālināti novērot kā karavīri izpilda šaušanas vingrinājumus.

Paldies štaba virsseržantam Gatim Burkam par interesanti pavadīto laiku!

Tikšanās ar augstskolu vēstniešiem

2021. gada 13. decembris

8. un 9. decembrī skolēniem no 9., 10., 11. un 12. klasēm bija organizēts karjeras pasākums, kurā piedalījās vēstnieši no Rīgas Tehniskā universitātes, Latvijas Universitātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Banku augstskolas, Rīgas Ekonomikas augstskolas, Transporta un sakaru institūta, RISEBA, Rīgas Stradiņa universitātes, Sanktpēterburgas Valsts universitātes, Maskavas Ekonomikas augstskolas.

Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts sekretāra vietnieks, Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktors Dmitrijs Stepanovs savā ievadrunā noradīja uz priekšrocībām un perspektīvām, kuras sniedz augstākā izglītība.

Skolēniem bija iespēja saņemt informāciju ne tikai par augstskolu programmām, bet arī par studiju procesa norisi, uzņemšanas kārtību, studentu dzīvi, prakses iespējām, studiju mobilitātes iespējām ārvalstu universitātēs, noskaidrot informāciju par absolventu nākotnes perspektīvām un iespējām darba tirgū.

Šā pasākuma mērķis bija ne tikai informēt skolēnus par augstskolu piedāvājumiem, bet arī liek aizdomāties par savām prasmēm, vēlmēm un ielūkoties savā nākotnē.

Karjeras pasākums "Tikšanās ar augstskolu vēstniešiem! Nāc stūdēt!"

2021. gada 24. novembris

2021. gada 8. un 9. decembrī notiks karjeras pasākums "Tikšanās ar augstskolu vēstniešiem! Nāc stūdēt!", kurā tiek aicināti piedalīties 9. – 12. klašu skolēni. Par savām studiju programmām, inovācijām, priekšrocībām, konkurētspēju darba tirgū stāstīs pārstāvji no “Rīgas Tehniskā universitātes”, “Latvijas Universitātes”, “Latvijas Lauksaimniecības universitātes”, “Banku augstskolas”, “Rīgas Ekonomikas augstskolas”, “Transporta un sakaru institūta”, “RISEBA”, “Rīgas Stradiņa universitātes”.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: pcvs@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit