Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

karjera

Individuālās karjeras konsultācijas skolēniem

2021. gada 5. septembris

2021. gada 1. septembrī savu darbu skolā sāka karjeras konsultante, kura sniedz individuālās konsultācijas, informē un izglīto karjeras attīstības jautājumos; palīdz noskaidrot intereses, spējas, mērķus, apzināt esošās prasmes; sniedz atbalstu karjeras plānošanā un veidošanā.

Individuālās konsultācijas (319 kab.) tiek nodrošinātas pēc iepriekšēja pieraksta.

Pieteikšanās uz konsultāciju pa e-pastu: ludmila [dot] fomkinaatrpg [dot] lv vai rakstot e-žurnālā mykoob.lv

Tikšanās ar mūsu skolas absolventi

2021. gada 14. maijs

Katru gadu Eiropas lietu eksperti tiekās ar dažādu skolu jauniešiem, lai pastāstītu par savu darbu un Eiropas Savienības aktualitātēm. Eiropas lietu eksperti pārsvarā izvēlās skolas, kurās paši mācījās, tāpēc šis projekts tika nosaukts „Atpakaļ uz skolu”.

14.maijā arī mūsu skolu apmeklēja viena no Eiropas lietu ekspertiem, mūsu absolvente Vera Suzdaļenko. Viņa pastāstīja par savu darbu un karjeras ceļu, kā arī par saviem skolas gadiem.

Mūsu skolas 9.-12. klašu skolēni nepalika vienaldzīgi pret šādu sirsnīgu stāstu. Gaidīsim ciemos mūsu absolventus!

Karjeras nedēļa 19.04.-23.04.2021.

2021. gada 10. maijs

Karjeras nedēļa ir ikgadēja skolas tradīcija, kuras laikā skolēniem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem (t.s. vecākiem). Karjeras nedēļa tiešsaistē mūsu skolā notika no 2021.gada 19. līdz 23. aprīlim. Šī gada Karjeras nedēļas moto bija „Klau! Sadzirdi savas iespējas!”.

„Karjeras nedēļas 2021” mērķis bija palīdzēt jauniešiem izzināt savas karjeras iespējas, veicināt apņēmību un motivāciju mācīties un izvēlēties nākotnes nodarbošanos un izglītības ceļu, atbilstoši savām spējām, interesēm un iespējām; parādīt jauniešiem, kā tas, ko viņi mācās šobrīd, palīdz izkopt intereses, pieņemt lēmumus un izdarīt izvēli, ietekmē viņu nākotnes konkurētspēju darba tirgū.

Lielu darbu ir veikuši klases audzinātāji, izglītības psiholoģe Tatjana Koreņeva, skolas bibliotekāres Lidija Šiškoviča un Veronika Ļebedeva. Karjeras nedēļas ietvaros novadīti daudz izglītojošu pasākumu, anketēšanu, viktorīnu, konkursu, kuros piedalījās mūsu skolas skolēnu vecāki, mūsu skolas absolventi un viesi-dažādu profesiju pārstāvji.  

20.04.2021. tika novadīta tiešsaistes Karjeras diena 10.-12.klašu skolēniem. Karjeras dienas ietvaros 19 mūsu skolas absolventi, skolēnu vecāki un citi cienījami viesi stāstīja par savas dzīves izaicinājumiem un  karjeras soļiem, palīdzēja mūsu vidusskolēniem saprast, kādas ir karjeras  iespējas mūsu valstī un pasaulē.

Pēc skolēnu un skolotāju aptaujas rezultātiem var secināt, ka Karjeras nedēļa tika novadīta augstā organizācijas līmenī.

Paldies mūsu skolotājiem, skolēniem un viesiem par aktīvu un jēgpilnu dalību Karjeras nedēļas pasākumos!

Profesija "Programmētājs"

2019. gada 10. oktobris

Kodēšanas nedēļas ietvaros (Codeweek 2019) 10.a un 10.b klasē notika tikšanās ar programmētāju, mūsu skolas absolventu Sergeju Kudrovu. Par programmētāju profesiju bieži dzirdēts kā par vienu no pieprasītākajām un labāk apmaksātākajām profesijām, ne tikai pasaules mērogā, bet arī Latvijā. Šīs profesijas pārstāvji var izvēlēties, kur specializēt savu potenciālu, piemēram, programmu izstrādē, mājaslapu uzturēšanā, to uzlabošanā vai pat testēšanā, tikpat labi, arī kļūt par kādas programmēšanas valodas ekspertu – variantu ir ļoti daudz. Programmētājs var strādāt gan kā pašnodarbināta persona, gan kā darbinieks dažādos uzņēmumos. Tā ir profesija, kas nepārtraukti mainās un pilnveidojas, un tajā neiztikt bez mūžizglītības.

Karjeras izglītība

RPV Karjeras izglītības programma

Noderīgas saites

 

Pasākumi:

Profesija "Programmētājs" http://rpg.lv/node/2017

Skolotāju diena 2019 http://rpg.lv/node/1990

PAROLE: BBB http://rpg.lv/node/1822

Priekšmetu nedēļa "Ceļā uz Latvijas simtgadi. Latvijas zinātne" http://rpg.lv/node/1814

Projekts "Rīgas un Tallinas kultūrizglītības iespēju pētīšana" http://rpg.lv/node/1813

Skolēnu pašpārvaldes diena 2018 http://rpg.lv/node/1807

Skolotāju diena 2018 http://rpg.lv/node/1806

Karjeras attīstības atbalsta pasākums "No prasmēm līdz profesijām" http://rpg.lv/node/1804

2018. gada Republikāniskās Pirmās palīdzības sniegšanas sacensības http://rpg.lv/node/1801

Rīgas skolu jauniešu pirmās palīdzības sniegšanas sacensības http://rpg.lv/node/1787

Ekskursija uz Bulduru Dārzkopības vidusskolu http://rpg.lv/node/1780

Eksakto Zinātņu Diena http://rpg.lv/node/1779

Konkurss "Nākotnes policija" http://rpg.lv/node/1733

Spēles "Žurnālists" 3. etaps http://rpg.lv/node/1701

Tikšanās ar Valsts policijas pārstāvjiem http://rpg.lv/node/1697

Karjeras nedēļa 2017 http://rpg.lv/node/1695

Konkurss "Esi drošs - neesi pārdrošs" http://rpg.lv/node/1694

7.klašu skolēni LNB http://rpg.lv/node/1691

Tikšanās ar rakstnieci Zinaidu Linden http://rpg.lv/node/1681

Spēles "Žurnālists" 1. etaps http://rpg.lv/node/1635

Karjeras nedēļa 2016 http://rpg.lv/node/1620

Spogulis Rīgai 2016 http://rpg.lv/node/1600

Spogulis Rīgai 2016 pavasara sezona http://rpg.lv/node/1598

Spogulis Rīgai 2015 rudens sezona http://rpg.lv/node/1554

Spogulis Rīgai 2015 radio raidījums 2 http://rpg.lv/node/1546

Ekskursija uz Satiksmes ministriju http://rpg.lv/node/1544

Karjeras nedēļa

 24 сентября 2014 года

Jau trešo gadu pēc kārtas Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizēs “Karjeras nedēļu”. Šogad tā vienlaicīgi visā Latvijā notiks laikā no 13. līdz 17. oktobrim.

Sākotnēji 2012.gadā „Karjeras nedēļa” notika 5 pilsētās, 2013.gadā jau 11 pilsētās, bet šogad pasākums notiks vienlaikus 15 Latvijas pilsētās un novados: Rīgā, Jelgavā, Jēkabpilī, Gulbenē, Cēsīs, Kuldīgā, Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē, Daugavpilī, Valmierā, Rojas novadā, Saldū, Ogrē un Alūksnē.

Karjeras nedēļas mērķis ir palīdzēt jauniešiem izzināt savas karjeras iespējas, veicināt uzņēmību un motivāciju mācīties un izvēlēties savām spējām, interesēm un iespējām atbilstošu izglītības ceļu un nākamo profesiju.

Karjeras nedēļas laikā jaunieši varēs padziļinātāk izpētīt gan profesionālās, gan augstākās izglītības piedāvājumus, tikties ar uzņēmējiem, apzināt savas prasmes un talantus.

Karjeras nedēļā aicināti piedalīties ne tikai visu vecumu skolēni, bet arī viņu vecāki.

 

Karjeras nedēļas 2014 tematika

VIAA sadarbībā ar 15 pilsētu Izglītības pārvaldēm/nodaļām Karjeras nedēļas laikā aktualizēs šādas tēmas:

  1. Iepazīsti savu profesiju!
  2. Iepazīsti sevi!
  3. Gūsti pieredzi!
  4. Esi uzņēmīgs!
  5. Zini informācijas resursus!
  6. Palīdzi savam bērnam izvēlēties karjeru!

Karjeras nedēļas programma Rīgā pieejama šeit:

http://viaa.gov.lv/lat/karjeras_atbalsts/euroguidance_sadala/karjeras_nedela/kn_programma/

Mūsu skolā Karjeras nedēļas ietvaros ieplānoti daudz izglītojošu pasākumu, kuros piedalīsies mūsu skolas skolēnu vecāki un viesi-dažādu profesiju pārstāvji.

Karjeras nedēļa

Sorry, did not manage to load the photos.

Karjeras nedēļa

 7 октября 2013 года

Karjeras nedēļa šogad notiek 11 Latvijas pilsētās no 7.līdz 11.oktobrim. To organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra Eiropas Komisijas Euroguidance tīkla programmas ietvaros (Euroguidance) sadarbībā ar Rīgas, Jelgavas, Ventspils, Daugavpils, Jēkabpils, Liepājas, Rēzeknes, Gulbenes, Cēsu, Kuldīgas un Valmieras pašvaldībām un to izglītības pārvaldēm.
Informācija par pasākumu norisi: www.viaa.gov.lv un www.draugiem.lv/viaa

Mūsu skolā Karjeras nedēļas ietvaros ieplānoti daudz izglītojošu pasākumu, kuros piedalīsies mūsu skolas skolēnu vecāki un viesi-dažādu profesiju pārstāvji. Plānots novadīt arī aizraujošas ekskursijas, kurās bērni varēs iepazīties ar darba apstākļiem dažādos uzņēmumos, intervēt interesantus cilvēkus.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: pcvs@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit