Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Twitter

Follow rpglv on Twitter

Svešvalodu dekāde 2019

2019. gada 11.-22. februāris

Mūsu skolā 11.-22.februārī notika svešvalodu dekāde. Neskatoties uz virusiem un nelabvēlīgajiem laika apstākļiem RPV viesojās draudzība, radošums, dzeja un dziesmas. Tomēr par to visu - pēc kārtas.
- Vidusskolēniem bija iespēja uzzināt, kā neļaut sevi apmaldīt internetā un TV. Ielūgtā mediaeksperte Tessa Džoulsa (ASV) piedāvāja īsu ieskatu medīju cenzuras, polittehnologiju un citu viltību, jeb feika pasaulē un arī piedavāja risinājumu, kā to atpazīt.
- Trīs dienu laikā 6., 7. un 8. klašu puiši un meitenes skraidīja ap skolu nedaudz vairāk , tomēr verīgāk, nekā parasti.Skolēni pētīja skolu visapkārt, lai atbildētu uz Trivia jautājumiem internetā. Jautājumi bija saistīti ar Latviju un latviešu kultūru. Tatād var droši pateikt , ka mūsu bērniem jautājumi nesagādāja daudz grutību.
- Kā vienmēr ļoti lielu atsauksmi guva Sv.Valentīna diena ar pastu un daudziem draudzības vārdiem, kurus nogādāja jautrie pastnieki no 7.c klases.
- Skolēni no 5. un 8. klasēm piedalījas vācu valodas olimpiādē.
- 12.c klases skolēni iejutās biznesmeņu lomās, izstradāja un prezentēja savu kompāniju biznesa plānus.
- 8.klašu paralelē tika novadīta Šekspīra stunda zālē - skolēni demonstrēja savas Šekspīra dzējas zināšanas un arī skatījas filmu daļas. Jo vairāk, daiļlasīšanas konkurss šogad bija neoficiāli veltīts tieši Šekspīra daiļradei.
- Pamatskolas bērni ieguldīja daudz laika un spēka lai pārsteigtu visus ar "The Wizard of Oz" iestudējumu. Tas ļoti iepatikās visiem skatītājiem un mēs ļoti ceram ka redzēsim vēl daudzus priekšnesumus.
- 7. klases gatavoja izrādi franču valodā "Skaistule un briesmonis".
- Beidzot, dekāde tika slēgta ar pavasarīgo koncertu visiem skatītajiem.
Turpretī, skolēni varēja iepazīties ar slavēno rakstnieku izteicieniem, pavērot Parīzes trauslo skaistumu instalācijā, kā arī abildēt uz jautājumiem par šo pilsētu, iedomāties par ģida profesiju un uzrakstīt brīvdienu ceļojuma programmu Latvijas pilsētās, novērtēt savu klasesbiedru latviešu dzējas tulkojumus angļu valodā. Mūsu jaunākie skolēni varēja tikties ar Hariju Poteru un pastastīt par savu mīļāko rotaļlietu. Bibliotēkā ikviens varēja virtuāli apmēklēt Lielbritāniju pateicoties fotoizstādei.
Dzīļa pateicība visiem skolotājiem, kuri piedalījas nedēļā.