Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Twitter

Follow rpglv on Twitter

Zinību dienas svinīgā līnija

2019. gada 2. septembris

 

Zinību dienas svinīgā līnija notiks

2019. gada 2. septembrī  plkst. 11.00

pie skolas galvenās ieejas

(uzaicinātas 1., 11. un 12. klases).

Pēc līnijas (plkst. 12.00) šajās klasēs notiks audzināšanas stunda.

Pārējās klasēs notiks

tikai audzināšanas stunda:

2.-4.klases – plkst. 9.00

5.-9.klases – plkst. 9.00

10.a,10.b,10.c klases – plkst. 10.00

 

Торжественная линейка, посвящённая Дню знаний,

состоится 02.09.2019 в 11.00

у центрального входа в школу

(в случае дождя в спортивном зале)!

На линейку приглашаются

1-е, 11-е и  12-е классы.

После линейки (в 12.00) в этих классах проводятся классные часы.

Остальные классы идут только на классные часы:

2 – 4-е классы в 9.00

5 – 9-е классы в 9.00

10.a, 10.b,10.c классы в 10.00

 

Laiks

Klase

Kabinets

Klases audzinātājs

12:00

12:00

12:00

12:00

1.a klase

1.b klase

1.c klase

1.d klase

208.

303.

306.

207.

Nataļja Sidorova

Aleksandra Kvančiaņi

Nadežda Vasiļjeva

Nataļja Kozlova

9:00

9:00

9:00

9:00

9:00

2.a klase

2.b klase

2.c klase

2.d klase

2.e klase

205.

202.

304.

206.

204.

Nadežda Juhimenko

Žanna Aņisko

Irina Čerkasova

Marianna Gluhova

Marina Minckovska

9:00

9:00

9:00

9:00

3.a klase

3.b klase

3.c klase

3.d klase

305.

105.

302.

103.

Jūlija Dzigovska

Irina Kovaļova

Tatjana Šimanska

Nataļja Vasiļjeva

9:00

9:00

9:00

9:00

4.a klase

4.b klase

4.c klase

4.d klase

104.

102.

203.

106.

Žanna Reutova

Tatjana Romanova

Svetlana Mamaševa

Lidija Stepanova

9:00

9:00

9:00

9:00

9:00

5.a klase

5.b klase

5.c klase

5.d klase

5.e klase

111.

4.

216.

24.

109.

Ima Bulašenko

Jūlija Tarando

Ludmila Vjazmitina

Olga Jefremenko

Margarita Katkeviča

9:00

9:00

9:00

9:00

9:00

6.a klase

6.b klase

6.c klase

6.d klase

6.e klase

313.

225.

110.

320.

124.

Ludmila Voitova

Oksana Vaitkus

Jeļena Kurajeva

Larisa Ustinova

Viktorija Gladina

9:00

9:00

9:00

9:00

7.a klase

7.b klase

7.cklase                                      

7.d klase

118.

311.

317.

122.

Ilze Gailāne

Viktors Šticko

Inna Savicka

Tatjana Šalduga

9:00

9:00

9:00

9:00

8.a klase

8.b klase

8.cklase                                      

8.d klase

217.

121.

316.

215.

Olga Aleksejeva

Druvis Rijnieks

Jekaterina Vasiļenoka

Tatjana Semjonova

9:00

9:00

9:00

9:00

9.a klase

9.b klase

9.cklase                                      

9.d klase

112.

321.

312.

323.

Alla Speranska

Ļubova Seļutina

Ludmila Kosigina

Lilija Berežnaja            

10:00

10:00

10:00

10.a klase

10.b klase

10.c klase

223.

216.

118.

Ērika Sadovska

Svetlana Karasjova

Elena Kuchmenko

12:00

12:00

11.a klase

11.b klase

316.

217.

Žanna Katkovska

Olga Aleksejeva

12:00

12:00

12.a klase

12.b klase

220.

122.

Tatjana Sahno

Tatjana Šalduga