Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Twitter

Follow rpglv on Twitter

Skolas konkurss “Nāc dārzā ciemoties“

2019. gada 15. oktobris

Šī gada 15. oktobrī bioloģijas skolotāja Marina Kazadajeva un 8.c klases skolēni aicināja Rīgas Purvciema vidusskolas 7. klašu skolēnus pārbaudīt savas zināšanas par istabas augiem, augļiem, dārzeņiem, nogaršot dažādu veidu ārstnieciskās tējas, piedaloties vides izziņas konkursā “Nāc dārzā ciemoties“. Šī gada tēma - „Dārzkopība”. Konkursa mērķis ir attīstīt skolēnu izpratni par norisēm dārzā un dārza lomu cilvēka dzīvē.

Pavisam tika pieteiktas 11 komandas ar 66 dalībniekiem. Dalībnieku komandas piedalījās 6 stacijās, kur viņiem bija jāparāda savas zināšanas un prasmes krustvārdu mīklu minēšanā, augļu, dārzeņu un zāļu tēju atpazīšanā un noslēgumā cienājās piknikā (skolas ednīcā).

Pasākums tika novadīts augstā profesionālajā līmenī, visi izvirzītie mērķi ir sasniegti.

Pasākuma noslēgumā katram dalībniekam tika pasniegta pateicība, garda dāvana, kā arī skolēni aicināti papildināt savas zināšanas Rīgas Botaniskajā dārzā (rudens brīvlaikā).

Viserudītākie un visveiksmīgākie tiek aicināti saņemt savas diplomus un balvas.

Paldies visiem dalībniekiem!

Godalgotās vietas saņēma:
• 1. vieta - 7. d klase (56 punkti)
Sima Aškinezere
Maksims Flegontovs
Dimitrijs Joņins
Aleksandrs Lisaks

• 2. vieta- 7.b klase (54 punkti)
Elizabete Bondere
Melisa Lučkina
Poļina Uļjanova
Viktorija Dzene
Marija Ovčiņņikova
Darja Vladikina

• 3. vieta- 7.a klase (53 punkti)
Marija Sējāne
Ērika Pivuļska
Daniela Ševkunova
Darija Osipova
Polina Petrova
Poļina Vasiļenko

Pateicība par piedalīšanos un atzinība:

7.a klase (50 punkti)
Danila Belovs
Vladislavs Gredasovs
Vladimirs Jonkins
Martins Šteins
Maksims Mihailovs

7. b klase (51 punkts)
Arina Stjopočkina
Evelīna Maļinovska
Sofija Sļepkova
Arsēnijs Cihanovičs
Roberts Potjomkins
Maksims Tihonovs

7.a klase (49 punkti )
Nikola Bezpavlaja
Milena Ševkunova
Aļona Čerica
Darja Golovinova
Diana Karnača
Viktorija Zujeva

7.c klase (49 punkti)
Daria Dezhatkina
Milena Rakicka
Nikola Ostrovska
Jūlija Kuzmina
Sofija Suhlova

Pateicība par piedalīšanos:

7. a klase (43 punkti)
Mihails Agejevs
Jevgēnijs Barišņikovs
Daniils Podalevičs
Žans Luks Jamuremie

7.c klase (39 punkti)
Edvards Malinauskas
Juliana Šemarova
Artjoms Sproģis
Jegors Vasins
Arturs Garkulis

7. b klase (35 punkti)
Maksims Vlasikovs
Eduards Šipilovs
Iļja Ļamcevs
Aleksandrs Gorbunovs

7. d klase (34 punkti)
Inese Svilāne
Veronika Nikolajeva
Veronika Bobotkova

Bioloģijas skolotāja Marina Kazadajeva