Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Twitter

Follow rpglv on Twitter

Franču valodas seminārs

2019. gada 21.-23. oktobris

No 21. līdz 23. oktobrim Rīgas Purvciema vidusskolas franču valodas skolotāji piedalījās ikgadējā franču valodas seminārā, kuru organizēja Francijas institūts un Francijas vēstniecība Latvijā.

Seminārā programmā bija skolotāju pieredzes apmaiņa, kurā ar savu ziņojumu uzstājās mūsu skolas franču valodas skolotāja Irina Akimova. Viņa pastāstīja par franču valodas attīstību mūsu skolā, par dažādiem pasākumiem franču valodā: par Franču institūta atašejas Felicie Leurent uzņemšanu mūsu skolā, par piedalīšanos Franču institūta organizētajā starptautiskajā teātru festivālā 2019.gada aprīlī, par ekskursiju uz Francijas institūta mediatēku.