Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

IAC projekts "Dzīvot, mācīties, strādāt KOPĀ" ir noslēdzies, bet...

2020. gada 20.-22. februāris

Š.g. 20.-22.02. mūsu skolas IAC un Britich Concil projekta "Dzīvot, mācīties, strādāt KOPĀ" komanda piedalījās noslēguma seminārā “Kas KOPĀ izaudzis, kas vēl var noderēt” Siguldā un no šī semināra atgriezās dompilna - aktīvā projekta darbība ir beigusies, guvumu milzum daudz, bet tomēr mūsu sirdīs mājo nostaļģiskas jūtas.

Par ko ir prieks! Prieks jau vienkārši par to, ka mums bija iespēja būt un piedalīties, prieks par to, ka šī viena gada laikā esam izdarījuši milzum daudz un līdz ar to arī auguši! Atcerēsimies! Dalība IAC ziemas skolā 2019.gada februārī, mūsu skolā viesojās medijeksperte Tesa Džoulsa, pavasarī pie mums viesojās projekta partnerskolas -Ilūkste, Preiļi, Aglona, Liepāja, maijā devāmies Latvijas izziņas braucienā uz Daugavpili un ciemojāmies, gūstot iedvesmu, Ropažu novada vidusskolā. Vasarā piedalījāmies sarunu festivālā "Lampa", runājot par "Randiņu ar manu Latviju", darbojāmies IAC vasaras skolā Ratniekos. Rudenī, domājot par unikālo un vērtīgo Latvijā, aicinājām uz skolu LU Lībiešu institūta speciālistus, lai uzzinātu un izzinātu, cik milzīga nozīme ir lībiešu valodai arī latviešu valodas kontekstā; ciemojāmies Jelgavas 6.vidusskolā, kā arī aicinājām Ropažu novada vidusskolas un Jelgavas 6.vidusskolas draugus ciemos pie sevis uz Purvciemu, lai piedalītos LNB izveidotajā kultūras kanona iepazīšanās spēlē un skolā izspēlētu interaktīvu spēli "Es mīlu Tevi, Latvija!" 21. novembrī piedalījāmies IAC konferencē “Dzīvot, mācīties un strādāt KOPĀ. 15 darbības un sadarbības gadi”. Skolā tika organizēta arī pedagogu profesionālās kompetences pilnveides A programma (24h) “Pedagogu profesionālo un personīgo kompetenču pilnveide skolēnu līdzdalības un sadarbības sekmēšanai”. 2020.gada janvārī devāmies uz Tallinā organizētu starptautisku konferenci “Meklējot kopīgu valodu”, bet februārī - jau pieminētajā projekta noslēguma seminārā. Tas viss viena gada laikā, bet ne jau padarītajā ir vērtība.

Par ko vēl mums ir prieks?! Par gūto pieredzi, par zināšanām medijpratībā, pilsoniskajā līdzdalībā, psiholoģijā, kultūrizpratnē un t.t., par to, ka ieguvām domubiedrus, draugus un sapratām, ka mūsu spēks ir komandas darbā. "Tikai darot KOPĀ mēs aizmirstam par stereotipiem un bailēm nebūt perfektiem. Tikai izdarot kaut ko KOPĀ, mēs apjaušam, cik daudz ko citu vēl varam pasākt. Tikai dzīvojot KOPĀ, kaut uz pāris dienām semināra norises vietā, mēs saredzam to, kas saskatāms tikai ar sirdi. Tas ir IAC veids, kā vairot piederības izjūtu un līdzdalību, un mūsu draugu pulks aug ar katru projektu. Mēs noteikti turpināsim veidot un stāstīt stāstus KOPĀ!" Tā ir teikts mūsu pieredzes un stāstu krājumā un zem tā ir mūsu tīši netīšie paraksti.

Izsakām milzīgu paldies par iespēju piedalīties projektā IAC vadītajai Ivetai Vērsei, Aijai Tūnai, projekta vadītājai Lindai un IAC biroja vadītājai Līgai!

Pieredzes krājums "Dzīvot, mācīties un strādāt KOPĀ" elektroniskajā versijā ir pieejams šeit http://www.iac.edu.lv/assets/Publications/IAC-2020-e-gramata2.pdf

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: [email protected].

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit