Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Nodarbība "Es un Imants Ziedonis "Dzirnakmeņos"

2021. gada marts

Kultūrizglītības programmā "Latvijas skolas soma" fonda "Viegli" izglītības programma "Ziedoņa klase" 9. - 12. klasēm piedāvā attālinātu nodarbību "Es un Imants Ziedonis "Dzirnakmeņos", kas skolēniem sniedz iespēju iepazīt savu un Imanta Ziedoņa personību vienlaikus divās vidēs – virtuālā un reālā.

Arī mūsu 12.a un 12.b klase brīdi pirms skolēnu pavasara brīvlaika piedalījās šajā nodarbībā un viedokļi pēc tās bija viennozīmīgi pozitīvi . “Es gribu muzeju kā mūzu māju, kur cilvēki nāk pavadīt laiku attīstībā, jēgpilnās sarunās un jaunradot.” Tieši tāda sajūsma man bija apmeklējuma laikā,” rakstīja kāds skolēns. Divpadsmitie atzina, ka šī nodarbība ir bijusi jauks brīvlaika sākums un iedvesma pavasarim un dzīvei. Kas tad ir mūsu jauniešu iedvesmas avots? Lūk, dažu divpadsmito secinājumi, kas ir atklāti, patiesi un emocionāli!

“Mana iedvesma ir nākotne, tās iespējas, neticams progress un pašrealizācija.”

“Mani iedvesmo literatūra, jo tā rāda unikālu iespēju pārveidot vārdus visā pasaulē un pasauli vārdos. Mani iedvesmo mūzika, jo tā ļauj just vairāk un dziļāk. Mani iedvesmo daba, jo tā liek redzēt gan tālāk, gan tuvāk. Mani iedvesmo debesis, jo tās rāda, cik mazi mēs esam. Un mani iedvesmo mīlestība, jo rada mazā cilvēkā jūtas, lielākas par pasauli.”

“Kad es biju mazs, vienmēr bija tie, kas mani atbalstīja līdzās, pat ,ja es kļūdījos. Jau toreiz šie cilvēki bija pietiekami gudri un varēja sniegt padomus no savas dzīves pieredzes. Viņi vienmēr ir gatavi man palīdzēt grūtos brīžos. Tie ir mani vecāki, jo viņi ir mani tuvākie cilvēki dzīvē. Par spīti visām grūtībām, viņi man vienmēr var palīdzēt. Es varu pateikt, ka viņi mani padara stiprāku, māca izvairīties no kļūdām. Šī ir mana galvenā un vissvarīgākā iedvesma.”

“Agrāk vai vēlāk iedvesma rodas ikvienam, pat vissmagākajos brīžos iedvesma parādās visnegaidītākajos veidos un dod motivāciju.” Paldies “Ziedoņa klasei” un Sallijai Kļavkalnei par nodarbības vadīšanu!

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: pcvs@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit