Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Ilgtspējas forums - vasaras skola "Ratniekos"

2022. gada 24. augusts

No 16.-18.augustam četru mūsu skolas pedagogu komanda -Ē.Sadovska, A.Aldaga, I.Gailāne, L.Vjazmitina- piedalījās Izglītības attīstības centra organizētajā ilgtspējas forumā - vasaras skolā LU Konferenču un atpūtas kompleksā “Ratnieki”. Vasaras skolā tikās Izglītības attīstības centra īstenotā projekta “Kopienas ASS – atbildība, sadarbība un solidaritāte” skolu un kopienu komandas no Babītes vidusskolas, Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas, Ilūkstes Raiņa vidusskolas, Olaines 2. vidusskolas, Rīgas Anniņmuižas vidusskolas, Spoģu vidusskolas, Tukuma 2. vidusskolas un Rīgas Purvciema vidusskolas. Šo divu karsto augusta dienu laikā pedagogi dalījās pieredzē, analizēja paveikto kopš pavasara 8 komandu organizētajās projekta aktivitātēs savās skolās, iesaistot 900 skolēnu. Dalībnieki arī plānoja projekta ideju ilgtspējas nodrošināšanas iespējas, tikās ar žurnālistu Aidi Tomsonu, lai sarunātos par žurnālista lomu sabiedrības aktuālo jautājumu atspoguļošanā, bet mūziķis – komponists Lauris Valters iepazīstināja ar mākslas nozīmi piederības stiprināšanā. Tāpat pedagogi mācījās šķetināt medijpratības labirintus, prasmīgi veidot intervijas un rakstus, piedalījās aizraujošās radošajās darbnīcās un simulāciju spēlēs.

Paldies vasaras skolas organizētājiem par labvēlīgo gaisotni, jēgpilnajām, interesantajām, radošajām nodarbībām un noderīgajiem metodiskajiem materiāliem! Paldies skolu komandām par lielisko sadarbību! Un projekta ietvaros mēs, Rīgas Purvciema vidusskola, 22. septembrī gaidām ciemos Rīgas Anniņmuižas vidusskolas un Alūksnes Ernsta Glika Valsts ģimnāzijas skolu komandas!

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: pcvs@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit