Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Informācija vecākiem par mācību procesu streika laikā

2023. gada 20. aprīlis

Informācija 1.-4. klašu vecākiem

Sakarā ar to, ka 2023. gada 24.-26. aprīlī lielākā daļa mūsu skolotāju piedalīsies streikā, mācību process 1.-4. klasēs nevar būt nodrošināts pilnajā apjomā. Mācību stundu saraksts streika laikā paredz klašu apvienošanu pa klašu paralēlēm. Pagarinātās dienas dežūrgrupa 1.-2. klasēm strādās līdz plkst.14.00.

Ar speciālo stundu sarakstu 24.-26. aprīlim Jūs iepazīstinās klases audzinātājs un tas būs redzams žurnālā e-klase.

Detalizētāko informāciju par skolas darbu streika laikā Jūs varēsiet saņemt pie skolas sekretāres (telefona Nr. 67578315).

Par visām operatīvajām izmaiņām streika laikā Jūs informēs direktora vietniece izglītības jomā Karina Sčastnaja e-klasē un skolas kontā Facebook.

Direktora pienākumus streika laikā pildīs direktora vietnieks izglītības jomā Aleksejs Malahovs.

Paldies par sapratni un atbalstu!

Ar cieņu, skolas administrācija

Informācija 5.-12. klašu vecākiem

Sakarā ar to, ka 2023. gada 24.-26. aprīlī lielākā daļa mūsu skolotāju piedalīsies streikā, mācību process 5.-12. klasēs nevar būt nodrošināts pilnā apjomā un notiks attālināti Digitālās nedēļas 2023 ietvaros. Mācību stundu saraksts streika laikā būs redzams žurnālā e-klase un ar to Jūs iepazīstinās klases audzinātājs.

Detalizētāko informāciju par skolas darbu streika laikā Jūs varēsiet saņemt pie skolas sekretāres (telefona Nr. 67578315).

Par visām operatīvajām izmaiņām streika laikā Jūs informēs direktora vietniece izglītības jomā Karina Sčastnaja e-klasē un skolas kontā Facebook.

Direktora pienākumus streika laikā pildīs direktora vietnieks izglītības jomā Aleksejs Malahovs.

Paldies par sapratni un atbalstu!

Ar cieņu, skolas administrācija

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: pcvs@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit