Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Latvijas skolēnu 47. zinātniskās pētniecības darbu konferences 2.posma rezultāti

2023. gada 15. marts

2023.gada 16.janvārī mūsu skolā norisinājās zinātniskās pētniecības darbu konferences 1.posms. Pēc komisijas vērtējumiem tālākai dalībai ZPD konferences 2. posmā Rīgā un Rīgas reģionā tika atlasīti 12 labākie 12.klašu skolēnu darbi, kurus izstrādāja 17 skolēni. Darbi bija uzrakstīti inženierzinātņu un tehnoloģiju jomā, valodniecības un literatūrzinātnes jomā, izglītības zinātnes jomā, vides zinātnē, vizuālajā mākslā, psiholoģijā un ķīmijā. Visi darbi bija saņēmuši Latvijas augstskolu pārstāvju recenzijas.

Zinātniskās pētniecības darbu reģionālā konference norisinājās 2023.gada 10.martā tiešsaistes režīmā. Reģionālajā konferencē bija prezentēti un aizstāvēti 6 darbi.

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus Latvijas skolēnu 47. zinātniskās pētniecības darbu konferencē:

* Zinātniskās pētnieciskais darbs valodniecībā un literatūrzinātnē “Parcelācija Noras Ikstenas romānā “Mātes piens” un tā tulkojumā vācu valodā “Muttermilch” (tulkotāja Nikole Naua)” ieguva II pakāpi un tika izvirzīts dalībai konferencē valsts līmenī. Darba autore ir 12.a klases skolniece Marija Vasiļjeva, darba vadītāja - direktora vietniece izglītības jomā un latviešu valodas un literatūras skolotāja Gita Pohevica.

* Zinātniskās pētniecības darbs vides zinātnē “CO₂ gaisa kvalitātes mērītāju izmantošana Rīgas Purvciema vidusskolā” ieguva II pakāpi un tika izvirzīts dalībai konferencē valsts līmenī. Darba autores ir 12.a klases skolnieces Evelina Mironova un Anastasija Šakele, darba vadītāja - direktora vietniece izglītības jomā un ģeogrāfijas skolotāja Karina Sčastnaja.

* Zinātniskās pētniecības darbs inženierzinātņu un tehnoloģiju jomā “Ceļu kvalitātes noteikšana ar mākslīgā neironu tīkla izmantošanu” ieguva III pakāpi. Darba autors ir 12.a klases skolēns Artjoms Grišajevs, darba vadītāja - direktora vietniece izglītības jomā un datorikas skolotāja Ērika Sadovska.

* Zinātniskās pētniecības darbs valodniecībā un literatūrzinātnē “Biohakinga (biouzlaušanas) iezīmes I. Ziedoņa epifānijās.” ieguva III pakāpi. Darba autores ir 12.a klases skolniece Alla Kozlovska un 12.b klases skolniece Valērija Dzene, darba vadītāja - direktora vietniece izglītības jomā un latviešu valodas un literatūras skolotāja Gita Pohevica.

* Zinātniskās pētniecības darbs izglītības zinātņu jomā “Rīgas Purvciema vidusskolas ceturto klašu skolēnu mācību motivācija, izmantojot praktiskas metodes” ieguva III pakāpi. Darba autors ir 12.b klases skolnieks Renārs Stuģis, darba vadītāja - vēstures un sociālo zinātņu skolotāja Viktorija Gladina.

* Zinātniskās pētniecības darbs inženierzinātņu un tehnoloģiju jomā “Transporta plūsmu modelēšana blakus Rīgas Purvciema vidusskolai” ieguva III pakāpi. Darba autore ir 12.a klases skolniece Valerija Ševčika, darba vadītāja - datorikas un programmēšanas skolotāja Svetlana Lisova.

Paldies visiem 12.klašu skolēniem, kuri izstrādāja darbus un piedalījās Latvijas skolēnu 47. zinātniskās pētniecības darbu konferences 1. un 2.posmos!

Paldies arī skolotājiem ZPD vadītājiem: direktora vietniecei izglītības jomā un latviešu valodas un literatūras skolotājai Gitai Pohevicai, direktora vietniecei izglītības jomā un ģeogrāfijas skolotājai Karinai Sčastnajai, direktora vietniecei izglītības jomā un datorikas skolotājai Ērikai Sadovskai, vēstures un sociālo zinātņu skolotājai Viktorijai Gladinai, datorikas un programmēšanas skolotājai Svetlanai Lisovai!

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: [email protected].

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit