Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

koncerts

Svinīgs koncerts "Viss sākas ar mīlestību"

2024. gada 10. maijs

Ar dziesmām un dejām izskanējis ģimenes dienai veltīts skolas svētku koncerts “Viss sākas ar mīlestību”. Paldies visiem – draugiem, vecākiem, skolotājiem, kas atnāca svētkus svinēt kopā ar mums!

Koncertā piedalījās Rīgas Purvciema vidusskolas interešu izglītības pulciņu kolektīvi tautas deju kolektīvs "Barabuški kazačok", deju studija "Klasika", deju ansamblis "Venzeļa", Sākumskolas koris, koris "Madrigāls", individuālie izpildītāji, leļļu teātris "Modus" un skolas teātris “Arlekino”, kas priecēja viesus ar dejām, dziesmām un teātra uzvedumiem.

Paldies interešu izglītības pedagogiem un tehniskam atbalstam par sirsnīgu un krāsainu koncertu!

Sirsnīgi sveicam visus svētkos! Novēlam šajā sarežģītajā laikā izturību, mieru un veselību!

Fotogrāfijas

Ģimenes dienas koncerts

2024. gada 22. aprīlis

Laipni gaidīti visi mūsu mīļie skolēni un vecāki uz ĢIMENES DIENAS KONCERTU!

Sākumskolas koncerts "Pavasaris ir klāt"

2024. gada 8. marts

Mūsu skolā ir ienācis Pavasaris! Ar skaistām dziesmām un dejām, ar smaidiem un radošiem darbiem!

7.martā skolas aktu zālē notika koncerti sākumskolas skolēniem, kuros uzstājās gan skolas interešu izglītības programmas dalībnieki - sākumskolas un 5.-9. klašu kori, deju kolektīvi "Venzeļa", "Klasika", "Barabuški Kazačok", skolas leļļu teātris "Modus", gan individuālie izpildītāji.

Paldies visiem interešu izglītības programmas vadītājiem, koncerta vadītājiem, pulciņu dalībniekiem, dejotājiem un dziedātājiem.

Lai visiem skaists un silts Pavasaris!

Skolas Ziemassvētku koncerts “Baltie Ziemassvētki”

2023. gada 19. decembris

2023.gada 14.decembrī skolas aktu zālē ir izskanējis skolas Ziemassvētku koncerts vecākiem “Baltie Ziemassvētki”, radot īpaši gaišas pirmssvētku noskaņas. Koncertā uzstājās skolas interešu izglītības pulciņu dalībnieki: gan lielie, gan mazie ar prieku un aizrautību dziedāja, dejoja un lasīja Ziemassvētku dzejoļus. Paldies visiem koncerta dalībniekiem - tautas deju kolektīvam "Barabuški kazačok", deju studijai "Klasika", deju ansamblim "Venzeļa", korim "Madrigāls", individuālajiem izpildītājiem, leļļu teātrim "Modus" un kolektīvu vadītājiem Alīnai Aldagai, Olgai Gudisai un Oļesjai Sečevai par ieguldīto darbu, par skaistiem un baudāmiem priekšnesumiem! Paldies par tehnisko palīdzību priekšnesumos un pasākuma atskaņošanu Tatjanai Šaldugai un G.Šaldugam. Paldies 11.b klases skolēniem par kārtības nodrošināšanu. Paldies skolas pedagogiem par atbalstu koncerta tapšanā.

Lai Jaunajā gadā daudz radošu domu! Lai Jaunais gads nes prieku un laimi!

Laimīgu Jauno 2024. gadu!

“Ikkatru gadu jaunu velēnu griež lemess,
Ikkatru gadu citu ziedu smaržu jūt,
Bet tas, kas labs ir padarīts uz zemes,
Tas it nekad no zemes nepazūd.”

(I.Ziedonis)

Aicinājums uz koncertu 14.12.2023

2023. gada 5. decembris

"Gribas, lai baltā pasaulē
Balti sniegi snieg.
Un uz baltiem lielceļiem
Balti cilvēki iet.
Un lai baltos cilvēkos
Baltas domas dzimst,
Un lai baltās darbdienās
Balti svētki ir."

/Imants Ziedonis/

 

Mīļie vecāki, esat gaidīti Ziemassvētku koncertā!

Koncertlekcija “Mēs esam Latvija”

2023. gada 14. novembris

2023. gada 13. novembrī 9. klašu skolēni devās aizraujošā ceļojumā pa Latviju koncertlekcijā “Mēs esam Latvija”. Tās vēstījums ir, ka Latvija ir iespēju zeme, vieta, no kuras nāk augsta līmeņa profesionāļi un izcilības. Sākot ar kultūru un sportu līdz pat zinātnei un jaunuzņēmumiem. Jaunieši lekcijā iepazina Latvijas vēstures un kultūras notikumus, kā arī tika iesaistīti viktorīnas spēlē par par Latviju, kas ir rūpīgi izstrādāta, ņemot vērā skolā apgūstamo vielu un mācību saturu. Tā kā šī bija muzikāla lekcija, tad tika dziedāts līdzi dažādām latviešu dziesmām. Koncertlekcijas programmā izskanēja mūzika, ko radījis Emīls Dārziņš, Uldis Stabulnieks, Pēteris Vasks, Imants Kalniņš, Raimonds Pauls, Renārs Kaupers un citi.

Paldies par pirmssvētku noskaņas radīšanu un iespēju iepazīt Latviju šādā muzikālā ceļojumā!

Norise notika Latvijas skolas somas ietvaros.

Koncertlekcija "Mūsu Maestro. Raimonds Pauls"

2023. gada 30. maijs

No 15. līdz 23. maijam Rīgas Purvciema vidusskolas 5.a, b, c, d, e klašu skolēniem kultūrizglītības programmā "Latvijas skolas soma" bija iespēja noskatīties izglītojošu digitālo koncertlekciju "Mūsu Maestro. Raimonds Pauls".

Koncertlekcija iepazīstina skolēnus ne tikai ar Raimonda Paula daiļradi un muzikālo darbības vēsturi, bet arī ar dažādiem mūzikas žanriem un stiliem, Latvijas jaunajiem mūzikas - gan klasiskās, gan mūsdienas - izpildītājiem un skaņdarbiem. Lekcijas laikā skolēni tika iepazīstināti ar ierakstu studiju Radio, kā arī ar mūsdienu tehnoloģiju iespējām ierakstot balsis un pavadījumu.

Liels paldies kultūrizglītības programmai "Latvijas skolas soma" koncertlekcijas veidotājiem un vadītājiem Jānim Ķirsim un Rūtai Dūdumai-Ķirsei par dinamisku, atraktīvu un aizraujošu audiovizuālu stāstu par Latvijas mūzikas leģendu Raimondu Paulu.

Koncerts "Mēs ģimene"

2023. gada 15. maijs

2023.gada janvārī Rīgas Purvciema vidusskola sāka dalību IAC (Izglītības attīstības centrs) projektā "Satikt" (https://www.iac.edu.lv/projekti/aktualie-projekti/new-project-page/), kura lielais mērķis ir veicināt jauniešu pilsonisko līdzdalību savā kopienā. Apzinot kopienas realitāti, atklājām sev servisa suņu biedrību TEODORS (https://www.teodors.org/news/), kas nesavtīgi, pašaizliedzīgi, ar milzīgu sirds degsmi un mīlestību palīdz cilvēkiem ar redzes invaliditāti, veicina cilvēku lielāku iekļaušanos sabiedrībā.

Vēloties atbalstīt TEODORU viņu cēlajā darbā, dāvājot svētku mirkli gan sev tuvākajiem cilvēkiem - mūsu ģimenēm, gan Teodoriešiem, aicinājām viņus viesos koncertā "Mēs ģimene". Viktors, TEODORA biedrs, koncerta atklāšanā un savā uzrunā sacīja, ka, atbildot uz jautājumu, kādā krāsā tev ir acis, viņš saka - melnā, jo viņa draugs un acis servisa suns Neira ir melns labradors. Koncerta viesi, biedrības TEODORS ļaudis, un viņu četrkājainie palīgi - Neira, Arčijs, Feja ir ļoti pateicīgi mūsu skolēniem par fantastisko, emocionālo un ģimenisko koncertu un izsaka milzīgu pateicību, ka esam aktualizējuši vērtīgo un nozīmīgo biedrības darbu, kā arī izsaka pateicību vecākiem par ziedojumiem, kas tika vākti koncerta laikā.

Paldies skolotājiem, dalībniekiem, kolektīvu vadītājiem, vecākiem par iesaisti, līdzdalību un atbalstu! Darot labu - justies labi, pieteicām mūsu pasākumu ar šādu devīzi un priecājamies, ka spējam pasaulē vairot labo!

Pasākums tapis IAC projekta "Satikt" https://www.iac.edu.lv/projekti/aktualie-projekti/new-project-page/ ietvaros (Pilsoniskās kompetences programmas “3i: izprast, iesaistīties, iekļaut” par demokrātiju, cilvēktiesībām, iekļaujošu pilsonisko līdzdalību u.c. izstrāde un apguve).

Fotogrāfijas no koncerta

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: [email protected].

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit