Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

konkurss

Rīgas 40.vidusskolas 8.atklātā konkursa dabaszinībās 6. klasei rezultāti

2024. gada 15. februāris

2024. gada 10. februārī Rīgas 40.vidusskolas 8.atklātajā konkursā dabaszinībās 6.klasē piedalījās 59 skolēni no dažādām Rīgas skolām.

Sveicam mūsu 6.a klases skolēnus Artemiju Tjuhanovu un Denisu Jukovu ar iegūto konkursā atzinību!

Izsakām pateicību dabaszinību un bioloģijas skolotājam Vladimiram Hutornojam par par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā!

Latviešu valodas konkursa rezultāti

2023. gada 28. novembris

Ar prieku paziņojam, ka mūsu 3. klašu skolniecei Sofijai Ābramai (skolotāja Vija Treimane) ir 1. vieta, bet Artjomam Stikutam (skolotāja Solveiga Gabliņa) ir 2. vieta Rīgas 89. vidusskolas mazākumtautību skolu 3. klašu skolēnu latviešu valodas 8. atklātajā konkursā!

Paldies latviešu valodas skolotājām Vijai Treimanei un Solveigai Gabliņai par skolēnu sagatavošanu konkursam!

Rīgas vokālistu konkurss “Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”

2023. gada 24. novembris

Sveicam mūsu skolas solistes ar panākumiem Rīgas vokālistu konkursā “Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”:

Atzinība par veiksmīgu muzikālo sniegumu – Sofija Kakiašvili (9.a);

Pateicība – Anastasija Čebotarjova (5.c) un Darja Flegontova (6.a).

Paldies skolēniem par ieguldīto darbu un piedalīšanos konkursā!

Paldies mūzikas skolotājai un direktora vietniecei izglītības jomā Alīnai Aldagai par skolēnu sagatavošanu konkursam!

Latviešu valodas 5.-6.klašu konkursa rezultāti

2023. gada 16. novembris

Priecājamies par mūsu skolas 5.a klases skolnieces Marijas Kaplunovas panākumiem Rīgas 40.vidusskolas 7.atklātajā latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programma) konkursā 5.-6. klasēm, jo Marijai ir 3. vieta!

Paldies latviešu valodas un literatūras skolotājai Vinetai Jēgerei par skolēnu sagatavošanu konkursam!

Konkurss Trash Art 2023

2023. gada 7. novembris

Dabaszinātņu, tehnoloģiju un matemātikas jomas priekšmetu nedēļas ietvaros notika radošo darbu konkurss “Trash Art”. Konkursā varēja piedalīties skolēni no 5. līdz 12.klasei. Kopumā piedalījās 18 klases, kuras sagatavoja ļoti skaistus un radošus darbus. Katrai klašu paralēlei savam darbam bija jāizmanto cits materiāls: plastmasas pudeles un vāciņi, nolietots apģērbs un pogas, polietilēna maisiņi, papīra iepakojums, disketes, diski, baterijas, vadi, elektroierīču korpusi. Visu, kam var dot “otro dzīvi”.

Liels paldies visām klasēm un klases audzinātajiem par aktīvu darbu!

Konkursa rezultāti:

1.vieta - 11.A klase - darbs "Maķīfiks"

2.vieta - 10.B klase - darbs "Graviton cosmos" un 9.C klase - darbs "Kartona vaļu haizivs"

3.vieta - 12.A klase - darbs "Zari uz nākotni", 8.A klase - darbs "Umka...viens no tiem, kas izdzīvoja", 7.B klase - darbs "mURRā" un 5.A klase - darbs "Cīņa pret plastmasas atkritumiem okeānā''

Atzinība - 11.B klase - darbs "Who is the real planet destroyer?" , 9.D klase - darbs "Mūsu tīras planētas tauriņš" un 7.C klase - darbs "Atkritumu jūra".

Darbu fotogrāfijas

Uzdevumi.lv matemātikas konkursa "Matemātiskais ķēriens" 2.-12. klašu skolēniem rezultāti

2023. gada 28. aprīlis

Noslēdzies Uzdevumi.lv matemātikas konkurss "Matemātiskais ķēriens" 2.-12. klašu skolēniem. Konkursā piedalījās vairāk nekā 13 000 skolēnu no visas Latvijas.

Lai uzvarētu konkursā un iegūtu balvas, dalībniekiem bija jāuzrāda augstākais rezultāts un ātrākais uzdevumu izpildes laiks, risinot uzdevumus matemātikas priekšmetā divās konkursa kārtās. Dalību konkursa 2. kārtā turpināja skolēni, kuru iegūtais rezultāts 1. kārtā bija ne mazāks par 40%.

Ar prieku paziņojam, ka mūsu 9.a klases skolēnam Timuram Timofejam Ulanovam ir 2. vieta šajā konkursā!

Paldies matemātikas skolotājai Ludmilai Voitovai par skolēnu sagatavošanu kokursam!

Konkursa "RPV Minecraft Challenge" rezultāti

2023. gada 11. aprīlis

2023. gada 6. aprīlī ar virtuālo ekskursiju, tiešsaistes ātrbūvēšanas sacensībām un uzvarētāju komandu paziņošanu un apbalvošanu noslēdzās konkursa "RPV Minecraft Challenge" fināls.

Lai rosinātu interesi par Rīgas apkaimēm, veicinātu vietu vēstures, ģeogrāfijas un arhitektūras izzināšanu un veidotu piederības sajūtu pilsētai, konkursā kopumā piedalījās 18 komandas 3 vecuma grupās: 1.-6. klases, 7.-9. klases un 10.-12. klases.

Komandas rekonstruēja tādus Rīgas objektus kā Rīgas Svētā Pētera baznīca, Dzelzceļa tilts, "Trīs brāļi" un citus. Līdz finālam izturēja tikai 9 komandas.

Kamēr 2 komandas dalībnieki skolas aktu zālē prezentēja sava darba rezultātus, datorkabinetā ātrbūvēšanas sacensībās komandu izvirzītais pārstāvis 40 minūšu laikā modelēja Brīvības pieminekli.

Pēc žūrijas kopējā vērtējuma 1.-6. klašu grupā 2 komandas kļuva par uzvarētājiem: "Cinema Construction Company" (Dmitrijs Jegorovs un Daniels Vasiļjevs no 4.d klases) un "крутые кактусы" (Juliāns Krilovs, Kristiāns Krilovs un Anastasija Penzeja no 5.b klases), 7.-9. klašu grupā par uzvarētājiem kļuva komanda "MVI Gaming" (Iļja Grišajevs, Maksims Mališevs un Vladislavs Ļašenko no 8.c klases).

Paldies visiem konkursa dalībniekiem par aktivitāti, karjeras konsultantei Ludmilai Fomkinai - par balvu nodrošinājumu un žūrijai (direktora vietnieces izglītības jomā Karina Sčastnaja un Ērika Sadovska, 11.a klases skolnieces Zlata Ostaņina un Melānija Meldere un 9.e klases skolēns Ričards Pļasunovs) - par jauniešu novērtējumu!

Īpašs paldies konkursa vadītājiem 12.a klases skolēnam Artjomam Grišajevam un 12.b klases skolēnam Aleksandram Sitņikovam!

Rīgas valstspilsētas pašvaldības mūsdienu deju kolektīvu konkursa rezultāti

2023. gada 11. aprīlis

Sveicam mūsu deju kolektīvus ar augstiem rezultātiem Rīgas valstspilsētas pašvaldības mūsdienu deju kolektīvu konkursā:

Augstākā pakāpe - deju studija "Klasika" 10.-12. klases

I pakāpe - deju studija "Klasika" 1.-4. klases

I pakāpe - deju studija "Klasika" 5.-9. klases

I pakāpe - deju ansamblis "Barabuški-Kazačok"!

Paldies arī deju kolektīvu vadītājiem Svetlanai Kardanovai un Vladimiram Kardanovam par izglītojamo sagatavošanu konkursam un vēlam enerģiju, spēku, pacietību, veiksmi un jaunus profesionālos panākumus!

Uzvara konkursā "EuropeStage 2023"

2023. gada 23. marts

2023. gada 18.-19. martā ATTA centrā notika starptautiskais deju konkurss "EuropeStage 2023", kurā piedalījās 55 kolektīvi no 5 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas un Somijas.

Mūsu dejas kolektīvam "Venzeļa" ir labi panākumi šajā konkursā:

1. vieta 13-15 Y Folk Style grupā ar īru deju "Mountain River";

2. vieta 13-15 Y Pop Dance grupā ar deju "Body Language";

3. vieta 10-12 Y Pop Dance grupā ar deju "Summer ir coming";

3. vieta 10-12 Y Folk Style grupā ar deju "The happy cowboys".

Apsveicam uzvarētājus un paldies kolektīva vadītājam Konstantīnam Koļesņikovam par dejotāju sagatavošanu konkursam!

Konkursa "Tatjanas diena 2023" rezultāti

2023. gada 08. marts

Mūsu 8.b klases skolniecei Vladislavai Popovai ir labi rezultāti konkursā "Tatjanas diena 2023": 2. vieta nominācijā "Labākais uzraksts" un atzinība nominācijā "Labākais rokraksts"!

Paldies krievu valodas un literatūras skolotājai Imai Bulašenko par dalībnieku sagatavošanu konkursam!

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: [email protected].

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit