Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Mūsu skolas rezultāti PIRLS 2021

2023. gada 19. maijs

Mūsu skola 2021. gada rudenī piedalījās Starptautiskajā lasītprasmes novērtēšanas pētījumā PIRLS 2021. Latviju PIRLS 2021. gada pētījuma ciklā pārstāvēja 156 skolas. Un pēc rezultātu apkopojuma mūsu skolai ir 1. vieta Latvijā!

Šoreiz Latvijas kopējais rezultāts pētījuma ciklā PIRLS 2021 bija tikai 528 punkti (23. vieta pasaulē). Tajā pašā laikā mūsu skolai ir 593 punkti. Pētījumā PIRLS 2016 mūsu skolas rezultāts bija 591 punkts, bet pētījumā PIRLS 2006 - 598 punkti.

Šie labi rezultāti liecina, ka mūsu skolas kolektīvs jau ilgus gadus strādā profesionāli un stabili.

Paldies 6.b un 6.d klašu skolēniem un viņu vecākiem par dalību pētījumā 2021. gadā!

Skolas rezultāts salīdzinājumā ar vidējiem valsts rezultātiem

Skolas rezultāts salīdzinājumā ar citu Latvijas skolu rezultātiem

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: [email protected].

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit