Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Pedagoģiskās padomes sēde “Pilnveidotā izglītības standarta īstenošana skolēncentrētā mācību procesā”

2023. gada 16. marts

Mūsu skolā 14.03.2023. norisinājās pedagoģiskas padomes sēde “Pilnveidotā izglītības standarta īstenošana skolēncentrētā mācību procesā”. Rīgas Purvciema vidusskolas pedagogi turpina pilnveidot savas zināšanas un prasmes, izmantojot praksē dažādas metodiskās pieejas un paņēmienus, nodrošinot atgriezenisko saiti skolēniem un īstenojot starppriekšmetu saiknes. Pedsēdes laikā tika analizēti mūsu skolas Edurio aptaujas par jauno saturu rezultāti, fokusējoties uz problēmu risināšanas iespējām. Skolas IT mentore latviešu valodas skolotāja Natalja Potjomkina akcentēja pedagogu uzmanību uz digitālo rīku izmantošanas iespējām formatīvajā vērtējumā. Pēc tam mūsu skolas pedagogi, mazo metodisko grupu līderi, parādīja savu pozitīvo pieredzi un kompetenci radošās metodiskajās darbnīcās. Tika novadītas 17 darbnīcas. Radošas metodiskās darbnīcas, kuras novadīja mūsu skolotāji, bija ļoti saturīgas un jēgpilnas, piemēram:
“Starpdisciplināro (valodniecības - dabaszinību - IT tehnoloģiju) uzdevumu izveide”;
“Tekstpratība un lasītprasmes pilnveide caurviju ietvaros valodas, literatūras, mākslas, mūzikas stundās un ārpusstundu darbā”;
“Skolēnu pētnieciskais darbs kā starpdisciplinārās kompetences veidošanās faktors”;
“Projektu metodes izmantošana dažādu mācību priekšmetu apguvē”;
“Adaptācija 1. klasē. Skolotāju sadarbība, lasītprasmes apguve 1.klasē un starpdisciplināras pieejas mācību procesā”;
“Dažādu metožu pielietojums lasītprasmes pilnveidošanā (Wordwall u.c. metodes)”;
“Apdāvinātības atpazīšanas pazīmes jaunāko klašu skolēniem”;
“Tekstpratība un lasītprasmes pilnveide 2. klase starppriekšmetu saiknes īstenošana”;
“Starppriekšmetu saikne, izmantojot digitālos rīkus 6.-7. klasēs”. Kā galvenos ieguvumus pēc pasākuma pedagogi min pieredzes apmaiņu darbnīcās, jo bija iespēja redzēt citu kolēģu profesionālo pieeju, jēgpilnu uzdevumu uzdošanu, atgriezeniskās saites nodrošināšanu un sasniedzamā rezultāta izpratnes veidošanu un izpildi.

74% pedagogu augsti novērtēja pedagoģiskās padomes sēdes organizāciju kopumā un radošas darbnīcas satura praktisko pielietojumu.

Paldies visiem mazo metodisko grupu līderiem un pedagogiem par ieguldīto darbu, radošumu un atsaucību!

Fotogrāfijas no pasākuma

 

Direktora vietniece izglītības jomā Karina Sčastnaja

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: pcvs@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit