Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Eiropa

Starptautiskais apmaiņas projekts "Fêtons l'Europe"

2023. gada 16. jūnijs

Par godu Eiropas Parlamenta 70 gadu jubilejai apmēram 1000 Eiropas skolēnu no 27 Eiropas Savienības valstīm piedalījās starptautiskajā apmaiņas projektā "Fêtons l'Europe" Alzasā, Francijā, kuru organizēja "La Collectivité Européenne d' Alsace".

Mūsu skolas skolēniem bija kolosāla iespēja piedalīties šajā projektā: 6. un 8. klašu 13 skolēni ar projekta koordinatori franču valodas skolotāju Irinu Akimovu, angļu valodas skolotāju Ludmilu Vjazmitinu un krievu valodas skolotāju Olgu Aleksejeva bija laipni uzņemti Alzasā, Francijā no 2023. gada 28. maija līdz 3. jūnijam.

Eiropas Parlamentā visi dalībnieki dziedāja Eiropas Savienības himnu "Oda priekam", kā arī citas dziesmas.

Projekta darbs tiek plānots 2 gados. Nākamajā mācību gadā mūsu skola gaida ar vizīti savus draugus no Francijas.

Paldies projekta organizatoriem "La Collectivité européenne d' Alsace" un projektā koordinatorei Irinai Akimovai par iespēju piedalīties šajā interesantajā projektā.

Fotogrāfijas no projekta

https://www.alsace.eu/actualites/fetons-l-europe-un-rendez-vous-a-revivr...

 

Virtuālā ekskursija uz Eiropas Parlamentu

2021. gada 12. marts

2021. gada 12. martā Rīgas Purvciema vidusskolas Skolēnu pašpārvalde organizēja pasākumu, kurā labprātīgi piedalījās 9.-12.klašu skolēni. Pasākuma ietvaros skolēni virtuāli apmeklēja Eiropas Parlamentu un uzdeva savus jautājumus Eiropas Parlamenta deputātam, Nilam Ušakovam. Ušakova kungs un viņa palīgi parādīja Eiropas parlamenta ēku, pastāstīja par darbu tajā, viņu ikdienas pienākumiem un sadarbību. Rīgas Purvciema vidusskolas skolēni stundas garumā aktīvi uzdeva jautājumus, kā arī atbildēja uz kvesta jautājumiem, kurus sagatavoja Eiropas Parlamenta darbinieki.

Pasākums bija ļoti aizraujošs un interaktīvs, skolēni izrādīja lielu interesi par Eiropas Parlamenta darbu.

Cerams, ka šāda veida sadarbība tiks turpināta arī nākotnē.

Ceļojums uz Eiropas parlamentu

2019. gada 4.-6. decembris

2019.gadā, no 4. līdz 6. decembrim mūsu 12. klašu skolēni Pāvels Kļimičevs, Romāns Sļepņovs un Katarīna Gurkina par izciliem sasniegumiem ZPD Valsts un Rīgas reģiona konferencē devās ceļojumā Eiropas parlamentā, Briselē. Eiropas parlamenta apmeklējuma ietvaros bija piedāvāta netikai ekskursija Eiropas institūcijā, bet arī citas dažādas iespējas: Briseles pilsētas apskates ekskursija un tikšanās ar Eiropas Parlamenta deputātu Nilu Ušakovu, kā arī brīvais laiks. Tikšanās laikā jaunieši varēja uzdot interesējošos jautājumus par Eiropas Savienību, tās parlamenta darbību un Latvijas attīstību Eiropas sastavā. Skolēni īpaši pievērsa uzmanību ekoloģijas problēmām Latvijā un Eiropas budžeta plānošanas sekām. Pilsētas apskates laikā skolēni paplašināja savas zināšanas par Beļģijas galvaspilsētu, apskatot galvenos tūrisma objektus un pagaršojot Beļģijas tradicionālus ēdienus. Ceļojuma laikā izdevas arī iepazīties ar pārstāvjiem no citām skolām, ar kuriem joprojām uzturam kontaktus. Projekta dalībnieki pateicas skolas administrācijai, ekskursijas organizatoriem un Rīgas pašvaldībai par sniegto lielisku iespēju apmeklēt Eiropas parlamentu!

Неделя Европейской молодёжи

15 мая 2011 года

с 15 по 21 мая в Риге, а также других регионах Латвии будут проходить различные развлекательные и познавательные мероприятия, посвящённые Неделе Европейской молодёжи.("Eiropas Jaunatnes nedēļa")

Подробную информацию можно узнать тут:  www.jaunatne.gov.lvwww.draugiem.lv/jaunatne 

 

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: pcvs@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit