Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Twitter

Follow rpglv on Twitter

акция

Labo darbu nedēļa 2020

2020. gada 5.-11. oktobris

Latvijā no 2020. gada 5.-11.oktobrim notika "Labo darbu nedēļa". Mūsu skolas skolēni šīs nedēlas laikā piedalījās labdarības akcijā "Mēs esam atbildīgi par dzīvniekiem, kurus pieradinām". Dzīvnieki patversmē noteikti priecāsies par skolēnu atnestajām siltajām sedziņām un barību.

Paldies visiem skolēniem un vecākiem par aktīvu piedalīšanos labdarības akcijā!

Palīdzot citiem, mēs paši kļūstam laimīgāki un labāki!

7.a klases akcija

2019. gada decembris

Vai esat kādreiz pamanījuši, cik daudz atkritumu ir mums apkārt? 7.a klases skolnieces Marija Sējane, Nikola Bezpavlaja, Aļona Čerica, Milena Ševkunova un Ērika Pivuļska nolēma mainīt situāciju un uzkopt nelielu teritoriju, kurā bija daudz atkritumu. Meitenes spēja savākt vairāk nekā 100 kg atkritumu. Viņam vajadzēja 3 stundas, lai notīrītu šo teritoriju. Bezatbildīgā sabiedrības daļa apzināti kaitē mežam un dabai, atvedot un izmetot savus atkritumus, nevis tos nogādājot īpaši tam paredzētajās vietās. Cilvēku tūkstoši kilogramu atkritumu katru dienu tiek izmesti okeānos, un atkritumi lēni nogalina ne tikai mūs, bet arī dzīvniekus, putnus un zivis. Tāpēc mums jāpalīdz planētai attīrīties no gružiem. Tāpēc mēs vēlamies pateikt: PALĪDZĒSIM AR RĪCĪBU, NEVIS AR VĀRDIEM, KA VISS IR SLIKTI!

Akcija “Mēs esam atbildīgi par dzīvniekiem, kurus esam pieradinājuši” 2019

2019. gada oktobris

Katru gadu mūsu skolā notiek akcija “Mēs esam atbildīgi par dzīvniekiem, kurus esam pieradinājuši”, ko organizē Skolēnu pašpārvalde ar skolas sociālo pedagogu I.Kosobokovu. Un arī šogad, pateicoties mūsu skolēnu un vecāku atsaucībai, tika savāktas dāvanas divām dzīvnieku patversmēm "Slokas dzīvnieku patversme" un "Ulubele". 2019. gada 12. oktobrī 10.a klases skolēni kopā ar vecākiem un klases audzinātāju Ē.Sadovsku nogādāja barību un segas uz "Slokas dzīvnieku patversmi", iepazinājas ar patversmes un volontieru darbu, pastaigāja ar suņiem.

No sirds sakām paldies visiem par atsaucību!

Вместе мы этот мир сделаем чуточку добрее!

декабрь 2017 года

"Я не знаю иных признаков превосходства, кроме доброты" (с)Людвиг ван Бетховен

В предверии Рождества и Нового года представители Комиссии по защите прав детей и Школьной думы сердечно поздравляют всех ребят, родителей, учителей и благодарят за сотрудничество и добрые сердца. В нашей школе уже давно стало хорошей традицией проведение акций милосердия. В октябре мы помогаем животным из приютов пережить холодное время. К 18 ноября стараемся помочь одиноким пенсионерам и тем, кто живёт за чертой бедности. Накануне зимних праздников с радостью собираем подарки для детей из детских домов и интернатов. Всё чаще в этих акциях принимают участие и бывшие ученики нашей школы. И всё чаще нашу школу называют "островком доброты".

 

Naujenes muzejs aicinā piedalīties akcijā

2017. gada novembris

Skolas bibliotēka piedāvā ikvienam atbalstīt Naujenes muzeja AICINĀJUMU!!!

Naujenes Novadpētniecības  muzejs (Latgale) uzsācis veidot Lielo Augšdaugavas musturdeķi. Mērķis – izveidot lielāko musturdeķi Latvijā, kuru varētu nostiept no viena Daugavas krasta līdz otram vietā, ko Latvijā pazīst kā vienu no zaļajām pērlēm – “Daugavas vārtos”. Segas veidošanā vajag iesaistīt pēc iespējas  vairāk cilvēku, lai iekļūtu “Ginesa rekordu grāmatā”.
Lai iesaistītos akcijā jānoada vai jānotamborē 10x10cm vai 20x20 cm lielu rokdarbu!
Parakstītus darbiņus nodot skolas bibliotēkā līdz novembra beigām, lai mēs tos varētu iesniegt muzejā.

http://naujenesmuzejs.lv 

Акция милосердия ОТ СЕРДЦА К СЕРДЦУ

 

22 ноября 2011 года

Закончилась акция милосердия "От сердца к сердцу". Большое спасибо тем, кто принял участие и не остался равнодушным! Видземское предместье г. Риги благодарит всех детей и родителей нашей школы за Вашу отзывчивость и желание помочь!!

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: pcvs@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit