Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Viesi no Francijas

2023. gada 27. marts

2023. gada 23. martā mūsu skolu plānotajā vizītē apmeklēja Francijas vēstniecības pārstāvji: vēstniece Aurēlija Ruajē Gunēna un franču valodas sadarbības projektu vadītāja Klāra Suljē. Tā bija pirmā Francijas vēstnieces Latvijā vizīte mūsu skolā. Tā notika mūsu skolas franču valodas skolotājas Irinas Akimovas aktīvās darbības iepriekšējos gados dēļ.

Vizītes laikā notika vēstnieces tikšanās ar skolēniem un skolas vadību. 6d., 8a., 8d., un 11b. klases skolēni organizēja nelielu koncertu. Vēstniece uzstājās ar uzrunu skolēniem, atbildot uz jautājumiem par savu darbu, Francijas un franču valodas nozīmi Eiropā un pasaulē. Vēstniece iepazinās ar dažādu valodu apguvi skolā, uzdāvināja mācību materiālus, kā arī solīja turpmāk sniegt atbalstu franču valodas pasniegšanas attīstībai mūsu skolā.

Vēstnieci Aurēliju Ruajē Gunēnu ieinteresēja tas, ka mūsu audzēkņi piedalās projektā “Fétons l’Europe.” Projektā ietvaros, kurš veltīts Eiroparlamenta 70. gadadienai, paredzēta Eiroparlamenta apmeklēšana Strasbūrā un uzstāšanās tajā, skolnieku grupu apmaiņa starp mūsu skolu un Elzasas provinces skolu.

Vizītes beigās Aurēlija Ruajē Gunēna uzslavēja mūsu skolēnu labo franču valodas zināšanu līmenī, kā arī paziņoja, ka vēlreiz ar prieku apmeklēs mūsu skolu.

Paldies visiem vizītes organizatoriem: skolas direktoram Jurijam Kļukinam, direktora vietniecei izglītības jomā Margaritai Siņeļņikovai, skolotājiem Ludmilai Vjazmitinai, Ilonai Nahalovai, Jekaterinai Vasiļenokai, Tatjanai Šalduga un skolas darbiniekam Genādijam Šalduga, kā arī koncerta dalībniekiem un koncerta atbalstam:

Jaromiram Akimovam (6.d),

Marijai Daugstei (6.d),

Julianai Šternai (6.d),

Margaritai Mihejevai (8.d),

Sofijai Kakiašvili (8.a),

Pāvelam Zaharenokam (8.a),

Valērijai Petrovai (6.b),

Mariannai Senņikovai (6.b),

Ivanai Keselijai (5.e),

Milenai Keselijai (5.e),

Artemijam Žukovam (5.e),

Darjai Potiļicinai (5.e),

Ērikam Serdcevam (7.c),

Valērijam Tihomirovam (9.a),

Maksimam Lodiņam (12.b),

Aleksandram Sitņikovam (12.b),

Marinai Gordijenko (11.b),

Antonam Sidorovam (11.b),

Anastasijai Čokai (11.b),

Anastasijai Močaļinai (11.b),

Dmitrijam Deineka (11.b),

Marijai Rabizo (11.b),

Valerijai Pikaļovai (11.b),

Annai Cepurīte (11.b),

Viktorijai Vinogradovai (8.d)!

Dažas fotogrāfijas no vizītes

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: [email protected].

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit