Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

Skolotāju diena

Skolotāju diena 2023

2023. gada 5. oktobris

Skolotāju diena ir laiks, kad var pateikt sirsnīgu paldies saviem skolotājiem!

29. septembrī mūsu skolā norisinājās Pašpārvaldes diena par godu Skolotāju dienai.

No paša rīta pie skolas durvīm skolotājus ar apsveikumiem sagaidīja Rīgas Purvciema vidusskolas pašpārvaldes pārstāvji.

Skolēnu domes priekšsēdētāja Iveta Afanasjeva svinīgajā līnijā saņēma no skolas direktora skolas simbolu - skolas koka atslēgu.

Šajā dienā 10.-12. klašu skolēni paņēma skolas vadīšanas procesu savās rokās un ieguva darba pieredzi gan pedagoģijā, gan administratīvajā darbā. Savukārt, skolotājiem tika piedāvāts apmeklēt aizraujošās meistarklases, kurus viņiem sagatavoja skolēnu pašpārvalde.

Pēc stundām tika organizēts svētku koncerts, kurā uzstājās gan skolas deju kolektīvi, gan skolas kori, gan solisti - skolēni pateica paldies skolotājiem par sirds siltumu un par ieguldīto darbu.

Sagatavoja direktora vietniece izglītības jomā Alīna Aldaga

Pašpārvaldes diena - “Skolotāju kurpēs”

2022. gada 5. oktobris

Lai veicinātu inovāciju idejas Rīgas Purvciema vidusskolā un saskaņā ar karjeras izglītības plānu, par godu Skolotāju dienai 30. septembrī notika “Pašpārvaldes diena”, kurā vidusskolēniem bija iespēja iekāpt “skolotāju kurpēs” un novadīt mācību priekšmetus sākumskolas un pamatskolas izglītojamiem.

Veiktajā aptaujā skolēni norādīja, ka iespēja kļūt par skolotājiem uz vienu dienu, viņam palīdzēja attīstīt vairākas prasmes: mācību stundas plānošanas prasmi, komunikācijas, sadarbības prasmes, mācību metožu un paņēmienu izmantošanas prasmi.

Šajā dienā jauniešiem arī nākas sastapties ar tādām grūtībām, kā skolēnu sliktā uzvedība, skolēnu uzmanības uzturēšana, plānošana un sagatavošanās šim pasākumam.

Neskatoties uz grūtībām, trešdaļa respondentu būtu gatavi atkārtot šo vērtīgu pieredzi.

Skolēni, kas piedalījās aptaujā novēl mūsu skolotājiem “tērauda nervus”, pacietību, veselību un veiksmi šajā nevieglājā darbā”.

Apsveikums Skolotāju dienā 2020

2020. gada 4. oktobris

Un Tevi jaunas, modras acis vēro, -
Tām nedrīkst melot, nedrīkst slēpt neko,
Ar Tavu dzīvi daudzas dzīves mēro,
No Tevis ņem, bet devējs bagāts top.

 

Sirsnīgi sveicieni Skolotāju dienā visiem Latvijas pedagogiem no Rīgas Purvciema vidusskolas kolektīva!

Skolotāju diena 2019

2019. gada 5. oktobris

5. oktobrī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā skolotāju diena, kas pēc Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijas (UNESCO) iniciatīvas 1994. gadā tika pasludināta par starptautisku svinamo dienu. Katru gadu cilvēki visā pasaulē šajā dienā tiek aicināti apsveikt savus skolotājus, lai pateiktos viņiem par ieguldīto darbu katra individuālajā un visas sabiedrības attīstībā.
Dārgie Skolotāji!
Lai Jums prieks un lepnums būt par skolotāju - gan svētkos, gan ikdienā!
Lai pietiek spēka, enerģijas un mīlestības katrai dienai un katram bērnam!

Fotogrāfijas šeit

Skolotāju diena 2018

2018. gada 7. oktobris

Būt par skolotāju ir kas īpašs un mazliet neparasts. Skolotājs ir tas, kurš virza, rosina, mudina un atklāj bērniem ne vien jaunas zināšanas un prasmes, bet arī dzīves patiesības un gudrības.

Sveicam Rīgas Purvciema vidusskolas pedagogus svētkos! Vēlam dzīvesprieku un neizsīkstošu enerģiju ikkatrā stundā, ikkatrā dienā!

Skolotāju diena

2017. gada 29. septembris

Ļoti cienījamie un dārgie Skolotāji!

Sirsnīgi sveicam Jūs Skolotāju dienā!

Ik skolotājs ir burvis,
Jo sirdis atslēgt māk,
Lai tajās labestība
Un mīlestība nāk.

Ik skolotājs ir burvis
Un eņģelis mazliet,
Jo zināšanas sējot,
Caur gadsimtiem spēj iet.

Bildes šeit

 

День Учителя / День Самоуправления

 5 октября 2014 года

Всемирный день учителей был учреждён ЮНЕСКО в 1994 году. В этот день в 1996 году созванная ЮНЕСКО и Международной Организацией труда конференция приняла Рекомендацию «О положении учителей» — первый международный документ, определяющий условия труда учителей. Всемирный день учителей входит в систему всемирных и международных дней ООН. Этот день призван привлечь внимание к положению учителей в обществе, их роли в образовании и развитии лчности. Свыше 100 государств отмечают Всемирный день учителей, иногда отмечается отдельный национальный День Учителя.

В нашей школе ежегодно отмечается этот день. Наша Ученическая Дума в очередной раз порадовала учителей прекрасной организацией дня самоуправления.

Ещё раз с праздником, дорогие учителя! А фотографии можно посмотреть здесь: http://rpg.lv/node/1460

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: [email protected].

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit