Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

svinīgā līnija

Valsts svētki Rīgas Purvciema vidusskolā

2023. gada 17. novembris

“…Turi Latviju dziļi ieslēgtu sirdī,

Turi to kā lielāko dārgumu,

Ko nedrīkst pazaudēt…”

(Jānis Jaunsudrabiņš)

Jau no novembra sākuma Rīgas Purvciema vidusskola dzīvo īpašā gaisotnē – jūtams Latvijas 105. dzimšanas dienas tuvums. Šīs dienas raksturo daudzveidīgas skolēnu aktivitātes, izzinot Latvijas dabu, cilvēkus, vēsturi un kultūru.

Klases audzinātāji mācību stundas veltīja Lāčplēšu dienai - „11.novembris Latvijā un pasaulē” un Latvijas 105. gadadienai - „Es piederu Latvijai”.

Skolēni piedalījās pirmssvētku labdarības akcijā “Katrā ģimenē svētki”.

Sākumskolas skolotāji kopā ar saviem skolēniem izveidoja svētku noformējumu katrai klasei. Kopēja tēma bija latviešu rakstu zīmes. Katrai klasei bija sava rakstu zīme, par kuru skolēni uzzināja kaut ko vairāk un veidoja radošās izstādes.

Koris “Madrigals” sniedza savu dāvanu Latvijai, piedaloties latviešu tautasdziesmu maratona koncertā. Tautasdziesmu maratonu tiešraidē varēs noskatīties 18. novembrī no plkst.16.00 Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra Facebook kontā vai Youtube kanālā.

Svinīgās līnijas 2023

2023. gada 02. jūnijs

Maija beigas mūs pārsteidza ar sen gaidītu siltumu, kad plauka ievas, ābeles, ceriņi, ķirši, pasauli pārņēma smaržas, siltuma un nedaudz...brīvības burvība, mēs sajutām - tūliņ, tūliņ sāksies saulainais, pozitīvais un skaistu piedzīvojumu pilnais vasaras brīvlaiks.

Bet pirms ielekt vasarā, mācību gada noslēgumā mēs visi - skolēni, skolotāji - pulcējamies skolas zālē, lai atskatītos uz aizvadīto mācību gadu un novēlētu cits citam jauku un drošu vasaru. Ir gandarījums, ka visi mūsu skolēni ir cītīgi mācījušies, piedalījušies dažādās olimpiādēs, pasākumos, konkursos, sporta sacensībās, gūstot izcilus sasniegumus, ar ko patiesi lepojamies. Par to sakām paldies mūsu skolēniem, apbalvojot ar diplomiem, pateicībām un goda rakstiem!

Tiekamies septembrī! Lai saulaina un droša vasara!

Fotogrāfijas

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: [email protected].

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit