Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

sadarbība

Metodiskā pēcpusdiena IAC projekta "Satikt" ietvarā sadarbībā ar Rīgas 84.vidusskolas kolēģiem

2024. gada 08. februāris

2024.gada 7. februārī skolā tika organizēta metodiskā pēcpusdiena “Atbalsts dažādu mācību priekšmetu skolotājiem un klases audzinātājiem iekļaujošas pilsoniskās līdzdalības prakses īstenošanā vietējā kopienā”, kas notika IAC projekta "Satikt" ietvarā. Projekta aktivitāte Pāru mācības jeb projekta pieredzes/labās prakses popularizēšana savām sadarbības skolām notika kopā ar piecpadsmit Rīgas 84. vidusskolas kolēģiem.

Pieredzes seminārā tika runāts par pilsoniskās izglītības vietu pilnveidotajā izglītības saturā dažādās mācību jomās, akcentējot klases audzinātāja darbu, sociālo zinību un vēstures, kā arī latviešu valodas un literatūras mācīšanu. Tika akcentēta pilsoniska sabiedrība un dzīves kvalitāte, dzīves kvalitāte vietējā kopienā, sociālās atstumtības riskiem pakļautās grupas sabiedrībā, vietējā sabiedrībā mazāk pārstāvēto grupu identificēšana interešu pārstāvniecībai.

Rīgas 84.vidusskolas kolēģi, izvērtējot metodiskās pēcpusdienas ieguvumus, atzina, ka ir guvuši daudz jaunu ideju klases stundām, sociālo zinību un latviešu valodas,literatūras stundām; ka ir apbrīnojami tas, kā skolēniem dažādu aktivitāšu rezultātā rodas izpratne, ka viņi var ietekmēt sabiedrību, padarīt to pieņemošāku.

Pēcpusdienas noslēgumā tika domāts jau par kopīgiem sadarbības projektiem gan pilsoniskās līdzdalības virzienā, gan arī mācību priekšmetu jomās.

Paldies pozitīvajiem, darbīgajiem Rīgas 84. vidusskolas kolēģiem!

Paldies IAC par piedāvātajiem dažādiem sadarbības rīkiem!

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: [email protected].

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit