Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

ekskursija

Thematic excursion - orientation game "Legends and stories of the old city - Riga"

2022. gada 14. novembris

On 9 November, our school students from Forms 10.a and 10.b, had an opportunity to participate in the Thematic excursion - orientation game "Legends and stories of the old city - Riga". This type of excursion was organized for the first time in our school, but it was a success. The students were in mixed teams, and they were 9 in number. Every team got an envelope with tasks and places they must find.

The students had limited time, but all teams got through with all the tasks on a good level. Everyone got to know more about our city Riga and its heart, old city. The students also had an opportunity to communicate with each other, and communicated with other students.

We want to say Thank You, to our school for providing such an opportunity of arranging this contest, also to our teachers, Margarita Siņeļņikova, Jekaterina Srebnaja, Tatjana Sahno, and also to our organizer Anastasia Groma (Form 12b)!

Virtuālā ekskursija uz Eiropas Parlamentu

2021. gada 12. marts

2021. gada 12. martā Rīgas Purvciema vidusskolas Skolēnu pašpārvalde organizēja pasākumu, kurā labprātīgi piedalījās 9.-12.klašu skolēni. Pasākuma ietvaros skolēni virtuāli apmeklēja Eiropas Parlamentu un uzdeva savus jautājumus Eiropas Parlamenta deputātam, Nilam Ušakovam. Ušakova kungs un viņa palīgi parādīja Eiropas parlamenta ēku, pastāstīja par darbu tajā, viņu ikdienas pienākumiem un sadarbību. Rīgas Purvciema vidusskolas skolēni stundas garumā aktīvi uzdeva jautājumus, kā arī atbildēja uz kvesta jautājumiem, kurus sagatavoja Eiropas Parlamenta darbinieki.

Pasākums bija ļoti aizraujošs un interaktīvs, skolēni izrādīja lielu interesi par Eiropas Parlamenta darbu.

Cerams, ka šāda veida sadarbība tiks turpināta arī nākotnē.

Mācību ekskursija uz RSU Anatomikumu

2019. gada 18. oktobris

Dabaszinātņu priekšmetu nedēļas ietvaros skolotāja Ļubova Seļutina iepazīstināja skolēnus ar mediķu profesiju.

9.b klase ekskursijā RSU Anatomikumā uzzināja par nodarbībām, kas topošajiem mediķiem ir neatņemama studiju sastāvdaļa un bez kurām par ārstu kļūt nevar. Anatomijas laboratorijā nākamie mediķi profesionāļu vadībā apgūst anatomijas un antropoloģijas pamatus, kā arī mācās izmantot moderno tehnoloģiju iekārtas ārsta darbā.

Ekskursijas laikā jaunieši interesējās par smēķēšanas, alkohola un narkotiku atstāto iespaidu uz cilvēka organismu. Muzejā skolēni apskatīja melnas pīpmaņa plaušas, dzērāju aknas un citus bojātus iekšējos orgānus.

RSU Anatomijas muzeja kolekcija sastāv no aptuveni 6000 dažādu un neparastu objektu – cilvēka normālās un patoloģiskās anatomijas preparātiem, embrioloģijas, teratoloģijas (iedzimtās anomālijas), salīdzinošās anatomijas kolekcijas, kā arī plaša antropoloģiskā materiāla, kas iegūts izrakumos un ekspedīcijās 20. gs. 20. – 30. gados.

Mācību ekskursija uz Latvijas Banku

2019. gada 15. oktobris

15. oktobrī Rīgas Purvciemas vidusskolas 12.a klases skolēni ar klases audzinātāju Tatjanu Sahno un ekonomikas skolotāju Ļubovu Seļutinu apmeklēja Zināšanu centru "Naudas pasaule", kas ir interaktīvs finanšu izglītības un informācijas centrs katram, kas interesējas par naudas politiku, apriti un vēsturi. Zināšanu centrs “Naudas pasaule” ir bāzes elements Latvijas Bankas ekonomikas izglītošanas programmā. Ekspozīcija veidota saskaņā ar principu: "Nāc, ieraugi, pieskaries, izpēti un apdomā!". Skolēniem tas bija neaizmirstams piedzīvojums iepazīt naudas pasauli, piedalīties inteaktīvajās spēlēs, vērot multivides prezentācijas un īsfilmas. Tā ir iespēja nākotnē interesēties par profesijām, kas saistītas ar šo jomu.

Ceļojums mistiskajā finansu valstībā izrādījās ļoti neparasts. Vispirms apmeklētāji tika iepazīstināti ar naudas plūsmas pamata likumībām un saistībām.

Kas ir inflācija, kas deflācija? Kas ir finansu sistēmas svārstības, kas – līdzsvars? Kas notiktu, ja naudas nemaz nebūtu? Uz šiem un citiem jautājumiem interesantā sarunā ar skolēniem skaidroja “Naudas pasaules” kompetentā gide, aicinot pagrābt sauju no neizsmeļamās, bet viltīgās “naudas akas”, iepazīties ar senām naudas un mūsdienu jubilejas īpašajām monētām un banknotēm, kā arī vērot, kā izskatās sudraba nauda, kas atrasta mūslaikos.

Ceļojumā aiz smagajām dzelzs durvīm pavērās jauna pasaule, kur ikvienam tika sniegta iespēja novērtēt zelta monētu svaru, kā arī noskaidrot, kā top naudas zīmes. Daudzajos skārienjūtīgajos ekrānos ikvienam tika ļauts izzināt vissarežģītākos jautājumus par finansu lietām, spēlējot interesantas spēles, izmēģinot savu gudrību intelektuālos testos un sacenšoties prāta gudrībā ar citiem.

Экскурсия в медиатеку Французского Института

16 октября 2018 года

Накануне осенних каникул, 16 октября 2018 года, ученики 7б класса, изучающие французский язык, отправились в медиатеку Французского Института. Ребята приняли участие в беседе с атташе Felicie Leurent о преподавании французского языка в мире и в Латвии, а также задали ей различные вопросы о Франции. Позже ученики приняли участие в игре, предложенной представителями Французского Института.

В ходе визита был подписан договор о сотрудничестве между нашей школой и Французским Институтом.

Спасибо за организацию интересной экскурсии преподавательнице французского языка Акимовой Ирине Юрьевне!

Ekskursija uz Bulduru Dārzkopības vidusskolu

2018. gada 21. aprīlis

21. aprīlī septiņi mūsu skolas audzēkņi kopā ar bioloģijas skolotāju Vladimiru Hutornoju devās ekskursijā uz Bulduru Dārzkopības vidusskolu atvērto durvju dienas laikā. Visa Dārzkopības vidusskolas teritorija bija sadalīta stacijās. Katrā stacijā skolēniem pēc iesaistīšanās aktivitatē uz speciālās lapiņas lika zīmogu. Lai saņemtu nelielu dāvanu, skolēniem tika piedāvāts piedalīties 15 dažādās aktivitātēs. Piemēram, bērniem vajadzēja uzvilkt arborista (speciālists, kas nodarbojas ar koku zaru apgriešanu) ekipējumu un ķiveri, uzrapties kokā un piezvanīt zvaniņā.

Atvērto durvju dienas izskaņā visu interesentu priekšā uzstājies slavēnā Jūrmalas restorāna - 36.līnijas šefpavārs, kas pagatavoja īpaši garšīgu saldējumu, izmantojot šķidro slāpekli.

Экскурсия в министерство Сообщения

15 октября 2015 года

 В рамках недели Карьеры 9.10.2015.библиотека организовала экскурсию в Министерство сообщения Латвии. Очень интересным и познавательным выдался для учеников 8.b (кл.рук. Казадаева М.С.) и 8.с (кл.рук. Благодарная Е.Г.) классов этот День открытых дверей. Ребята посетили Министерсво cообщения, где их познакомили со всеми видами перевозок людей и грузов в Латвии. Потом были конкурсы и викторины с неожиданными призами. Двое наших учеников выиграли поездки в Стокгольм на пароме "Таллинк". Спасибо ученикам, классным руководителям и гиду, который провёл замечательную и интресную эксурсию!

Подробнее на сайте:

 http://www.sam.gov.lv/?cat=8&art_id=5272

и фото на сайте Satiksmes ministrija:

Поездка в Minatec и CERN

  3 июня 2013 года

Говорят, что за нанотехнологиями будущее – ученики старших классов Роберт Шютц и Эдуард Бозотов не стали долго ждать и отправились в увлекательный мир нанотехнологий в настоящем времени.

Экскурсия на моторный завод

Sorry, did not manage to load the photos.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: [email protected].

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit