Pasts

RPG Pasts

Uzdevumi.lv

Interneta stundas

Žurnāls

Mykoob

 

Moodle

RPG Moodle

konference

Koneference “CEĻĀ UZ VIENOTU SKOLU”

2024. gada 21. jūnijs

2024.gada 13.jūnijā LR Izglītības un zinātnes ministrijas rīkoja konferenci par vienotas skolas pieejas īstenošanas rezultātiem 2023./2024. mācību gadā “CEĻĀ UZ VIENOTU SKOLU”. Skolas pedagogi piedalījās vienā no konferences darbnīcām "Vienotas skolas ieviešanas procesa plānošana un vadība", ko vadīja Anita Pēterkopa, Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes Vispārējās izglītības skolu nodaļas vadītāja.

Darbnīcā iepazīstināja ar vienotas skolas ieviešanas procesa plānošanu un vadību Rīgas valstspilsētas pašvaldībā (rīcības plānu izstrāde izglītības iestādēs, situāciju monitorēšana, atbalsta un atgriezeniskās saites sniegšana skolu vadības komandām un pedagogiem, vecāku informēšana un izglītošana). Sniedza piemērus, kā procesi tiek īstenoti izglītības iestādēs, daloties pieredzē ar labās prakses piemēriem un jaunām idejām, kā procesus pilnveidot nākošajā mācību gadā. Darbnīcas ietvaros kopā ar kolēģiem dalījāmies pieredzē par Vienotās skolas ieviešanas plānošanu, vadību un īstenošanu.

Paldies par aicinājumu piedalīties konferences darbnīcā un iespēju popularizēt skolas pieredzi!

Reģionālās ZPD konferences rezultāti

2024. gada 10. maijs

Reģionālās ZPD konferences rezultāti:

2. pakāpe - Zlata Ostaņina, Melānija Meldere (vadītāja J.Vozņuka), darbs tika izvirzīts uz valsts ZPD konferenci;

3. pakāpe - Jekaterina Devetjarova, Darja Zborovska (vadītāja T.Sahno);

3. pakāpe - Maksimilians Terentjevs, Valērija Kļujeva (vadītāja - J.Vozņuka);

3. pakāpe - Mihails Zakutajevs (vadītāja - S.Lisova).
Sveicam 12. klašu skolēnus ar brīnišķīgiem rezultātiem un pateicamies skolotājiem par milzīgo paveikto skolēnu sagatavošanā!

The 45th Research and Academic Conference: Research and Technology – Step into the Future

2024. gada 22. aprīlis

2024. gada 19. aprīlī 12.a klases skolēns Mihails Zakutajevs piedalījās TSI konferencē "The 45th Research and Academic Conference: Research and Technology – Step into the Future".

Mihails Zakutajevs iepazīstināja ar sava pētnieciskā darba "Mākslīgā intelekta izmantošana mācību procesā Rīgas Purvciema vidusskolā" rezultātiem plenārsēdē "Mūsdienas izglītības tehnoloģijas" (ZPD darba vadītāja: Mg. paed. Svetlana Lisova, Rīgas Purvciema vidusskolas programmēšanas skolotāja; darba konsultants: Dr. sc. ing. Boriss Mišņevs, Transporta un sakaru institūta profesors, programmas direktors).

Uz pētnieciskā darba rezultātiem balstīts raksts iekļauts konferences rakstu noslēguma krājumā. Starptautiskajā konferencē piedalījās TSI pasniedzēju sastāvs, studenti, maģistranti un doktorantūrā studējošie no Francijas, Latvijas, Āfrikas valstīm, Uzbekistānas.

Apsveicam Mihailu ar veiksmīgu uzstāšanos un pirmo zinātnisko publikāciju!

Skolēnu pašpārvaldes rīkota “Jaunās perspektīvas konference"

2024. gada 22. marts

22. martā skolā norisinājās Skolēnu pašpārvaldes organizēts pasākums ”Jaunās perspektīvas konference”.  

Konferences mērķis - veicināt skolēnu dziļāku izpratni un interesi par līdzdalību jauniešu kopienu pilsoniskajās aktivitātēs.  

Konferencē kā viesi tika uzaicināti Latvijas Republikas kultūras ministre Agnese Logina, jauniešu projektu atbalsta organizācijas “3Ddraugi” pārstāve Anželika Marija Zuba, Rīgas Skolēnu domes pārstāve Veronika Tagijeva, mūsu skolas absolvents un Jauniešu Saeimas Deputāts Maksims Lodiņš, skolēnu pašpārvalžu skolēni no Rīgas 84. un 86. vidusskolas. Pārējie konferences dalībnieki bija mūsu skolas 10. klašu skolēni un skolēnu pašpārvaldes aktīvs.  

Pasākuma pirmajā un svinīgajā daļā notika mūsu skolas interešu izglītības programmas radošo kolektīvu koncerts, kurā uzstājās 5.-9. klašu kori, deju kolektīvi "Venzeļa" un "Klasika"", solistes Anastasija un Darja Čebotarjovi un Oļegs Dubovskis ar priekšnesumu uz klavierēm.  

Konferences dalībniekus uzrunāja kultūras ministre Agnese Logina, savā runā uzsvēra, cik svarīgi ir stiprināt un atbalstīt skolēnu pašpārvaldes, aicināja skolēnus iesaistīties dažādās iedvesmojošās un kvalitatīvās līdzdalības aktivitātēs gan valsts, gan starptautiskā mērogā. Skolēni uzdeva ministrei vairākus jautājumus par mūsdienu jauniešu izaicinājumiem, kādi risinājumi to pārvarēšanai, kādas ir veiksmīgas jauniešu iniciatīvas, kā meklēt motivāciju mērķu sasniegšanai un kādas galvenās prasmes un īpašības ir svarīgas jaunajiem līderiem. Kultūras ministre Agnese Logina sniedza jauniešiem vērtīgas un iedvesmojošas atbildes, kā arī dalījās ar savu pieredzi.

Konference “YUPAD*: jauniešu ceļš uz līdzdalības budžetu”

2024. gada 29. feebruāris

28.februārī 12.b klases skolēni Violeta Ščerba un Dmitrijs Deineka piedalījās konferencē “YUPAD*: jauniešu ceļš uz līdzdalības budžetu”.

Konferencē uzstājās Dmitrijs Zverevs (Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas vadītājs), kurš stāstīja par līdzdalības budžeta pieejamību un par iespēju mācīties, par jauniešiem kā līdzveidotājiem ne tikai kā mērķgrupu.

Liene Valdmane (Biedrības "Eiropas kustība Latvijā" ģenerālsekretāre) lika aizdomāties par to, kāpēc jaunieši nepietiekami līdzdarbojas un kā veicināt jauniešu atbalstu, par risku novēršanu un jauniešu piesaisti.

Dace Rībena (Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas Jaunatnes organizāciju sektora vadītāja) stāstīja par projekta YUPAD metodoloģiju, rīkiem un rezultātiem.

Skolēnu komandas (arī mūsu jaunieši), kuras 2023.gada augustā piedalījās YUPAD budžeta līdzdalības projektā stāstīja par savu dalības pieredzi, ieguvumiem un to, ko jau ir izdarījuši, lai realizētu projektu.

Mūsu skolas komandas ideja ir labiekārtot skolas teritoriju, izveidojot "zaļo klasi" . Tiek plānots ierīkot apstādījumus, puķu dobes, iesaistot skolas skolēnus un viņu vecākus, veidot mācību un atpūtas zonu, organizēt ārpusklases nodarbības, izstādes un citus kultūrizglītojošos pasākumus. Ceram, ka drīzumā šo visu varēsim realizēt. Violeta un Dmitrijs lieliski prezentēja skolas komandas darbu!

Latvijas skolēnu Valsts 47. zinātniskās pētniecības darbu konferences 3.posma rezultāti

Sveicam 12.a klases izglītojamo Mariju Vasiļjevu ar III pakāpi Valsts 47. zinātniskās pētniecības darbu konferencē!

Paldies ZPD vadītājai direktora vietniecei izglītības jomā un latviešu valodas un literatūras skolotājai Gitai Pohevicai par ZPD vadīšanu un skolnieces sagatavošanu konferencei!

Paldies arī 12.a klases izglītojamajām Evelinai Mironovai un Anastasijai Šakelei par aktīvu dalību Valsts 47. zinātniskās pētniecības darbu konferencē (ZPD vadītāja - direktora vietniece izglītības jomā un ģeogrāfijas skolotāja Karina Sčastnaja)!

12. klašu konference angļu valodā

2023. gada 04. marts

12. klašu skolēni 03.03.2023 organizēja konferenci 9. un 11. klašu skolēniem un prezentēja savus darbus par veikto pētījumu padziļināta kursa "Angļu valoda II augstākajā mācību satura apguves līmenī" ietvaros.

Paldies angļu valodas skolotājiem par konferences atbalstu, bet 12. klašu skolēniem par aktīvu dalību!

Darbu apkopojums

Fotogrāfijas

Zinātniski pētniecisko darbu konference Lietuvā

2018. gada 2. marts

2018. gada 2. martā 12.a klases skolnieki Artūrs Špaks un Igors Šļahovs veiksmīgi piedalījās starptautiskajā konferencē "The School Students' Project Work in Mathematics, Information Technology and Economics" ar savu zinātniski pētniecisko darbu informātikā "Programmas izstrāde testu veidošanai". Konferenci organizēja Šauļu Simona Daukanta ģimnāzija, un tā notika Šauļu Universitātē. Paldies skolēniem, viņu darba vadītājai Ērikai Sadovskai par ieguldīto darbu un pedagogam Viktoram Šticko par skolēnu atbalstu!

40-ая латвийская ученическая научная конференция

24 апреля 2016 года

Великолепная победа!

23-24 апреля 2016 года состоялась 40-ая латвийская ученическая научная конференция.

Рижская конференция школьных научно-исследовательских работ

4 апреля 2016 года
Рижская Пурвциемская средняя школа на Рижскую конференцию школьных научно-исследовательских работ выдвинула 3 работы, авторы двух  из них  были приглашены для защиты. Конференция состоялась  21 -23 марта 2016 года . 
 
Ребята, представившие свои работы, заняли почётные места:  
 
Марк Зуев (12.а класс), секция "Zemes zinātne" (руководитель работы - Карина Счастная) - 1 место!

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Purvciema vidusskola, elektroniskā pasta adrese: [email protected].

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit